Od 18. do 21. července budou v industriálním areálu Dolních Vítkovic znít tóny multižánrového festivalu Colours of Ostrava. Letos bude opět nabitý zahraničními i tuzemskými hudebními hvězdami. Na programu budou kromě koncertů tradičně také další aktivity jako například divadlo, workshopy nebo filmy. Jestli u toho nechceš chybět, zapoj se do soutěže s portálem Objevte Více Muziky, který nabízí vstupenky na top hudební akce za bezkonkurenčně nejnižší ceny. Výherce si odnese po jednom lístku na celý festival. A to se jednoznačně vyplatí!

Soutěžní otázka:

S jakou slevou se na portálu Objevte Více Muziky aktuálně prodávají lístky na Colours of Ostrava?

a) 20 %
b) 50 %

Jak vyhrát?

Do soutěže se můžeš zapojit buďto na naší facebookové stránce nebo na našem instagramovém profilu. Jeden soutěžící z Instagramu a jeden z Facebooku vyhraje lístek na všechny dny festivalu Colours of Ostrava. Soutěž trvá jen do 15. července (23:59), tak si pospěš! Výherce vyhlásíme druhý den v dopoledních hodinách.

Více informací najdeš na zde a na www.objevtevicemuziky.cz. A ti, kteří nevyhrají, určitě nemusí zoufat. Nejlevnější lístky najdeš na webu.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE