Od 18. do 21. července budou v industriálním areálu Dolních Vítkovic znít tóny multižánrového festivalu Colours of Ostrava. Letos bude opět nabitý zahraničními i tuzemskými hudebními hvězdami. Na programu budou kromě koncertů tradičně také další aktivity jako například divadlo, workshopy nebo filmy. Jestli u toho nechceš chybět, zapoj se do soutěže s portálem Objevte Více Muziky, který nabízí vstupenky na top hudební akce za bezkonkurenčně nejnižší ceny. Výherce si odnese po jednom lístku na celý festival. A to se jednoznačně vyplatí!

Soutěžní otázka:

S jakou slevou se na portálu Objevte Více Muziky aktuálně prodávají lístky na Colours of Ostrava?

a) 20 %
b) 50 %

Jak vyhrát?

Do soutěže se můžeš zapojit buďto na naší facebookové stránce nebo na našem instagramovém profilu. Jeden soutěžící z Instagramu a jeden z Facebooku vyhraje lístek na všechny dny festivalu Colours of Ostrava. Soutěž trvá jen do 15. července (23:59), tak si pospěš! Výherce vyhlásíme druhý den v dopoledních hodinách.

Více informací najdeš na zde a na www.objevtevicemuziky.cz. A ti, kteří nevyhrají, určitě nemusí zoufat. Nejlevnější lístky najdeš na webu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit