I když je teprve duben a pořád nás překvapují ranní mrazíky a chumelenice, příprava na léto by se neměla podcenit. Už stačí, že například silničáři podceňují zimu. Nevím, jak jste loňské léto prožili vy, ale já ho prožila poměrně vlhce, a to nemluvím o nějaké erotice. Českou republiku těžce zasáhla vlna neskutečných veder, a tak 40°C ve stínu bylo na denním pořádku. Sprcha několikrát přes den, neustálé převlíkání, a to nemluvím o tom, že v bytech bylo fakt nedýchatelno. Že už vám nestačí větrák? Nevadí, protože tu je Vzdušín.cz!

Vzdušín.cz je společnost, která se nezabývá ničím jiným než tím, abystě dýchali pěkný a příjemný vzduch. Má pro vás spoustu produktů od aromaterapií, přes meteostanice, inhalátory, filtrace vody, ale i generátory vzácného ozónu nebo topení. Ale jak jsem říkala, zima už je za humny, a protože všichni očividně fandí globálnímu oteplování, pravděpodobně nás čeká další perné a horké léto. Proto si pojďme představit produkty, které by vás mohli nejvíce zajímat.

První to budou samozřejmě mobilní klimatizace. Milujete ten pocit, když vlezete v létě do obchoďáku a zalije vás chlad po celém těle? Nevidím důvod, proč to nezažít i u vás doma. Mobilní klimošky mají jednu velkou a zásadní výhodu, nemusíte bourat, rekonstruovat a přestavovat. Prostě ji strčíte do zásuvky a větříček mrazíček se rozhléhá celým vaším obývákem, ložnicí, kdekoliv jen budete chtít. Jedničkou mezi nimi je třeba klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima+, kterou si pořídíte za krásných 15 990,- Kč, za které si uděláte z vaší sauny ledničku.

Jako druhý se nám představí jedinečné odvlhčovače vzduchu. Ptáte se, k čemu byste je měli využít? To máte taková ta velká vedra a co se děje po velkých vedrech? Bouřky, déšť a zvlhne vám sklep. Pokud v tom sklepě máte ale odvhlčovač, nasaje všechnu vhlkost do sebe a vy se tak vyhnete plísním, zkroucenému nábytku a jiným nešvarům. Odvhlčovač je vhodný i do koupelen. Horké koupele to tam tak decentně zapaří a pro dalšího navštěvníka to není nic příjemného. Takový mokrý pes. Do koupelny bych vám jednoznačně doporučila ultratenký odvhlčovač Olimpia Splendid Aquaria Slim, který se vejde prakticky kamkoliv.

A do třetice všeho dobrého se podíváme na klasické větráky, neboli ventilátory vzduchu. Ty, myslím, že nemusím nijak blíže představovat. Několik lopatek otáčející se v různých rychlostech dokola, čímž ochlazují a prodmýchávají vzduch. Že už vás nudí klasický plasťáky za pětičílko a chtěli byste mít doma nějaký pěkný designový kousek? Podívejte se třeba na cirkulátor StadlerForm OTTO, který je vyroben z bambusového dřeva a má příjemný retro dřevěný vzhled. Pořídíte ho za příjemných 4 990,- Kč.

vzdusin

Teď už bych vám snad jen řekla: “Běžte na Vzdušín.cz a kupujte.” Pak mi kdyžtak i napište, kdo máte doma nějaký větráček, protože jestli bude tohle léto stejně hot jako to minulé, budu vás potřebovat. Posílám sluníčka.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?