Asi jen málokdo neslyšel o nově vznikající hvězdě Lauře Pergolizzi, která vyrazila dech nejednomu posluchači. Její už zmíněná skladba Lost On You obsadila v loňském roce vrchní příčky světových hitparád, Youtube, iTunes apod.

Po albu Death Valley se jí dostalo velké uznání, které bude určitě větší po jejím tour! Mimo zmíněnou skladbu Lost On You album obsahuje i další skvělé tracky jako třeba Muddy Waters nebo Death Valley.

Jestli máš možnost, tak si určitě nenech ujít tuhle skvělou charismatickou slečnu s nádherným hlasem! 28. března od 20:00 v pražském klubu Roxy.

Koncert je bohužel vyprodaný, ale snaživci určitě nějaký ten lístek seženou!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit