Módní značka TURNT Clothing se po dlouhém roce ozývá se svojí novou capsule kolekcí a s ní spojenou party GET TURNT #2, kterou si nesmíte nechat ujít.

O TURNT Clothing jsme psali již před rokem v tomto článku. Už tehdy jsme vyzdvihovali kvalitu jejich prvotiny, ale tentokrát kluci posouvají úroveň na ještě vyšší level, a to ve všech ohledech. Výborné kvalitě, která doprovází novou kolekci, se nebudete stačit divit. Jejich kousky se tentokrát, dle vlastních slov samotných zakladatelů, dají srovnávat i s nejznámnějšími high-end značkami, a k tomu je většina kusů vyrobena za použití organické bavlny!

Kolekce se skládá z 5 velice limitovaných kousků. Kompletní lookbook, který byl nafocen v Paříži, naleznete zde.

TURNT team zároveň všechny zve na svoji release party, která se koná 4. 11. v klubu Le Valmont, kde budete samozřejmě kromě kvalitní hudby i pop-up store, který se bude nacházet před klubem a kde budete moci zakoupit kousky z nové kolekce za levnější ceny, než budou o den poté na jejich e-shopu.

 

Pozvánku na release akci přijalo několik kvalitních DJs, kteří se zcela určitě postarají o pořádně skvělou party.


Line-up:

21:00–22:00 Masha LWP
22:00-23:15 VibeChief
22:30-00:30 HOM3.5
+ surprise guests


Zůstaňte informováni a sledujte facebookovou událost!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit