Excelent Mystic SK8 Cup je jenom jeden. Právě teď je venku video shrnující to nejlepší z letošního ročníku. Udělejte si chvíli čas a pusťte si ho. Stojí to za to.

Excelent Mystic SK8 Cup není zdaleka jenom o závodění. Je to festival stylového ježdění, setkávání skvělých lidí, zásadní muziky, přehlídky krásných holek, obrovské pohody a neskutečné svobody.

Rozhodně mu nechybí špičkové výkony na světové úrovni, ale speaker Dave Duncan, skateři jako letošní vítěz Maxim Habanec nebo legendární australský démon Dustin Dollin stejně jako třeba rapper Orion se shodují, že každoroční skateový svátek na Štanici se nedá srovnat s ničím, co se děje v zahraničí. „Jinde je to jako jakýkoli jiný atletický závod. Tady je to super událost, na kterou se chci vracet,” říká Dustin Dollin.

 

Dost bylo slov. S tím, kdo ví, se na Excelent Mystic SK8 Cupu potkáme příští rok znovu.

Text: Adam Maršál
Foto: František Ortmann

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE