Excelent Mystic SK8 Cup je jenom jeden. Právě teď je venku video shrnující to nejlepší z letošního ročníku. Udělejte si chvíli čas a pusťte si ho. Stojí to za to.

Excelent Mystic SK8 Cup není zdaleka jenom o závodění. Je to festival stylového ježdění, setkávání skvělých lidí, zásadní muziky, přehlídky krásných holek, obrovské pohody a neskutečné svobody.

Rozhodně mu nechybí špičkové výkony na světové úrovni, ale speaker Dave Duncan, skateři jako letošní vítěz Maxim Habanec nebo legendární australský démon Dustin Dollin stejně jako třeba rapper Orion se shodují, že každoroční skateový svátek na Štanici se nedá srovnat s ničím, co se děje v zahraničí. „Jinde je to jako jakýkoli jiný atletický závod. Tady je to super událost, na kterou se chci vracet,” říká Dustin Dollin.

 

Dost bylo slov. S tím, kdo ví, se na Excelent Mystic SK8 Cupu potkáme příští rok znovu.

Text: Adam Maršál
Foto: František Ortmann

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit