Palmička je pryč! The Weeknd a francouzští Daft Punk nám společně přinášejí titulní skladbu k Weekndovu nadcházejícímu albu Starboy.

Před pár dny představil kanadský zpěvák Weeknd finální podobu coveru k jeho nadcházejícímu albu. Ale aby toho nebylo málo a fanoušci se neukousali nudou, tak včera zveřejnil i titulní singl, který nese název, jako album samotné, Starboy. Na skladbě se společně s Abelem podílelo francouzské duo hudebníků Daft Punk. A troufám si říci, že se jedná o spojení velmi příjemné!

Jsi fanoušek a zajímá tě, kdy samotné album spatří světlo světa? Podle posledních informací je datum releasu stanoveno na 25. listopadu tohoto roku. Celá deska by se měla vrátit ke kořenům Abelovy muziky, čemuž nasvědčují i smazané příspěvky XO z jeho instagramového profilu. Nám tedy nezbývá nic jiného, než čekat a nechat se překvapit…

starboy1

Skladbu si můžete poslechnout zde.

Edit: K tracku vyšel i videoklip.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit