Mladý Tekashi69 vydává svůj videoklip pod slovenským labelem I LOVE PARTY PRODUCTION.

Newyorský mladík Tekashi69, pro české a slovenské fans známý hlavně díky featu na tracku Rollin Stones pro slovenskou Haha Crew, vydává svůj track jako vůbec první cizinec pod slovenským labelem I LOVE PARTY PRODUCTION, pod kterým vydává své songy už zmiňované seskupení Haha Crew, Gleb nebo Radikal. Jeho počin, spojený s velmi kvalitním vizuálem, nese název ScumLife. Jedná se o kontroverzní klip plný zvráceností a s prostřihy na různé anime. O produkci se postaral Jordan Granados. Jakého se v Česku a na Slovensku dočká ohlasu je zatím nejasné, ale já osobně bych track hodnotil velmi pozitivně.

O celý videoklip se pak postaral TrifeDrew, který se podílel i na klipu pro Black Dave-a na tracku “ODEE”, a klip je víc než skvělý. V klipu se objeví i další člen Scumgangu a to Scumbagchad. Produkci zařídil Jordan Granados.

Je tedy vidět, že label ILPP tvrdě pracuje, vzhledem k vyšlým trackům od Gleba (Streetstory) a Radikala (6:30). Navíc je na tento týden naplánovaný release tracku od Zaya taktéž s videoklipem a Dalybovou produkcí.

A jak se Tekashi69 líbí Vám? Napište nám Váš názor na skladbu do komentářů!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?