Mladý Tekashi69 vydává svůj videoklip pod slovenským labelem I LOVE PARTY PRODUCTION.

Newyorský mladík Tekashi69, pro české a slovenské fans známý hlavně díky featu na tracku Rollin Stones pro slovenskou Haha Crew, vydává svůj track jako vůbec první cizinec pod slovenským labelem I LOVE PARTY PRODUCTION, pod kterým vydává své songy už zmiňované seskupení Haha Crew, Gleb nebo Radikal. Jeho počin, spojený s velmi kvalitním vizuálem, nese název ScumLife. Jedná se o kontroverzní klip plný zvráceností a s prostřihy na různé anime. O produkci se postaral Jordan Granados. Jakého se v Česku a na Slovensku dočká ohlasu je zatím nejasné, ale já osobně bych track hodnotil velmi pozitivně.

O celý videoklip se pak postaral TrifeDrew, který se podílel i na klipu pro Black Dave-a na tracku “ODEE”, a klip je víc než skvělý. V klipu se objeví i další člen Scumgangu a to Scumbagchad. Produkci zařídil Jordan Granados.

Je tedy vidět, že label ILPP tvrdě pracuje, vzhledem k vyšlým trackům od Gleba (Streetstory) a Radikala (6:30). Navíc je na tento týden naplánovaný release tracku od Zaya taktéž s videoklipem a Dalybovou produkcí.

A jak se Tekashi69 líbí Vám? Napište nám Váš názor na skladbu do komentářů!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit