Letošní ročník Sziget festivalu je už nějakou dobu za námi, ale pořadatelé nelení a už tu pro nás mají aftermovie!

Tohle léto jsem byl na Sziget festivalu poprvé a stále tomu nemůžu uvěřit, jak moc skvělé to bylo. Jedna hudební hvězda za druhou, hromada divadelních představení, sportovní hřiště, řada worskshopů a hlavně až půl miliónu super lidí!

Tohle všechno si teď můžeš připomenout v osmiminutovém aftermovie, které tě může navnadit i ke koupi vstupenek na další ročník, který bude od 9. do 16. srpna, a očekávaní jsou velká. Přece jen to bude 25. výročí založení festivalu, takže se od pořadatelů dají očekávat velké věci.

Teď už ale konec keců. Ty si teď vezmi do jedný ruky popcorn, do druhý kapesníčky z toho, jak budeš nostalgicky brečet, že chceš zpátky, a vzpomínej na týden na tom nejlepším ostrově na světě!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit