Nová “značka” F*CK THEM byla před pár měsíci představena s exkluzivním, no možná trochu nedoceněným singlem TREES LA (VINNY CHA$E ft. French Montana) a dnes pokračuje další spoluprací s jiným velkým jménem za “velkou louží”, kterou si tentokrát představíme i s povedeným vizuálem. Jedná se o spolupráci Tekashi x J $tash, floridský rapper, kterého si před rokem vzal pod svůj label Rich The Kid.

Singl nese jméno “EXODIA” a úvodní scéna videa ukazuje na prostředí, ze kterého Tekashi pochází. Čtvrť, kde nejenom sousedi, ale dokonce i někteří členi rodiny byli závislí na heroinu, což je důvod, proč se Tekashi rozhodl ukázat světu onu skutečnou tvář Bushwicku a problém této čtvrti, ze které se nyní postupně stává atraktivní část New Yorku pro bohaté, zatímco nižší vrstvy jsou tak vytlačované na okraj Brooklynu.

Tekashi představuje naději pro následující generace, které pochází z podobného prostředí jako on sám, a ukazuje jim, jak je možné vzít život do vlastních rukou a změnit osud, který je jim předpovězený.

Celý klip “EXODIA” se opět nese v originálním Tekashiho stylu, konkrétně je laděn do legendární série elektronických bojových her Tekken. No podívejte se sami…

INSTAGRAM:

Tekashi www.instagram.com/tekashi6ix9ine
FCK THEM www.instagram.com/fckthemcom