Vystoupení Rae Sremmurd se nezadržitelně blíží a my vám v následujících řádcích představíme jejich debutové, kritiky i posluchači oceňované, album SremmLife.

Bratrská dvojice z oblasti Mississippi (USA) je na scéně teprve od roku 2013, kdy začali nahrávat svoje debutové album SremmLife, které je v posledních měsících dostalo na vrchol hip hopové scény. Zlí jazykové by mohli namítat, že za svůj úspěch můžou vděčit No Type, jejíž refrén “I ain’t got no type. Bad bitches is the only thing that I like” zná snad každý teenager v Americe. Chyba lávky, jelikož tahle dvojice natočila tak silný materiál, že na No Type můžete v klidu zapomenout.

Vyrovnat se jí může kupříkladu No Flex Zone, kterou produkoval Mike WiLL Made-It (jako skoro celé album), kterého můžete znát například ze spolupráce s Jay-Zem, Wiz Khalifou a nebo překvapivě i s Miley Cyrus, které produkoval její největší hity.

Další jednoznačný tah na bránu je Throw Sum Mo s hutnějším beatem, ve které hostuje Nicki Minaj a Young Thug. Nesmíme ale taky zapomenout na další vydařenou kolaboraci s Jacem u Unlock The Swag. Bohužel u Yno jsou Rae Sremmurd naprosto nevýrazní, a tak jejich party na plný čáře válcuje Big Sean (kterého jsme mohli vidět v Praze už v červnu).

Texty jsou samozřejmě o tom samém: holky, párty, vychloubání, ale tak skvěle zprodukované, chytlavé a odlehčené, že je radost nahrávku poslouchat. A pokud byste si řekli, jací jsou oba dva drsňáci, tak zvládnou zahrát i na lehce “romantickou” notu v songu This Could Be Us.

Ačkoliv mají kluci ještě co zdokonalovat, tak energie, která z nich srší, je naprosto elektrizující. Pokud chcete zažít pořádnou párty, na které nebude chybět jako předskokan NobodyListen, tak vystoupení Rae Sremmurd 27. listopadu v Lucerně je rozhodně tou správnou volbou!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit