Bílé tenisky mají tu výhodu, že se hodí téměř ke každému kousku šatníku. Jenže musejí být bílé, což je ten základní zádrhel. Bílá se totiž na teniskách totiž zpravidla moc dlouho neudrží.

Ale když jde o Yeezy, musí všechny praktický argumenty z cesty. Zašpiní se sice už jenom neopatrným pohledem, ale pořád je to grál nejednoho botníku. Rozhodně to nejsou tenisky, který bys měl obout na prázdninovou brigádku do Mekáče k friťáku.

Když se ale budeš koukat, kam šlapeš, upoutají tyhle Kanyeho kecky s názvem adidas Yeezy Boost 350 V2 „Cream White“ pozornost. Celá teniska včetně podrážky se totiž nese v duchu jednoho odstínu. Jsou to navíc první Yeezy z řady V2 v monochromatickém provedení.

Dojímat se nad povedeným designem nebo nadpozemským pohodlím sice není špatný, pravděpodobně by tě ale mohlo zajímat, jak se dostat ke svýmu páru. Kanyeho citát „Yeezys for everyone“ sice kdysi obletěl svět, skutek ale tak trochu utek. Naštěstí se k nim však díky Footshopu dostaneme tuto sobotu i u nás, i když v omezeném množství.

Jako tradičně, i tentokrát půjde o raffle, a to buď v sobotu na prodejně, nebo pomocí speciálních kódů, které se zjevují na e-shopu a pomocí kterých se můžeš zaregistrovat do online raffle. Pokud se na tebe usměje štěstí, budeš si pak moct koupit svůj vytouženej pár. A nejenom svůj, do prodeje jde totiž i dětská varianta, takže pokud chceš stylově obout svou ratolest, máš ideální příležitost.

Pro kompletní info ohledně releasu sleduj Yeezy microsite, aby ti nic neuteklo!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit