Po dlouhých 8 letech se do Prahy vrací britský producent Skepta – po loňském zrušeném koncertě tak Prahu konečně čeká grimeová smršť.

Jeho 5 let staré album Doin’ it Again ještě pořád čeká na pokračovatele, ale o datu vydání Konnichiwa se šeptá stále častěji. Pauzu ale Joseph Junior Adenuga krátí vydáváním mixtapes a singlů, posledním byl povedený loňský „Shutdown“.

Jako support vystoupí český grimeový král Smack, DJ NobodyListen a dvojka Tuco & C.Monts. O parádní atmosféru a světelnou show se postará skupina BLOK_4.


Line-up:

20.30 tuco & c.monts
21.30 Smack
22.00 tuco & c.monts
22.30 Skepta
23.20 NobodyListen
00.50 tuco & c.monts


Vstupenky jsou stále k dostání za 490 Kč na www.meetfactory.cz a za 590 Kč by měly být dostupné i na místě.

Hands up a ve středu 6. dubna se vidíme v továrně!

zdroj:
facebook.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit