Celé dětství máme různé nápady. Máme sny, které chceme zrealizovat. Ale nejspíše všichni jsme od dospělých slýchávali: “Až vyrosteš…” Jenomže život na nikoho nečeká a než si to stihnete uvědomit, tak vyrostete ze všech dětských snů plné fantazie. Patnáctiletá Petra, která se rozhodla dokázat, že k tomu, aby si splnila sen, není důležitý věk, organizuje se svými spolužáky svoji první módní přehlídku SHIrT HAPPENS!

Petra Ivančíková, studentka prvního ročníku Střední průmyslové školy oděvní, vnesla mezi své spolužáky myšlenku zpestřit si konec roku něčím, co by jednou chtěli všichni dělat a zároveň překonávat své hranice. “Nejdříve to bylo dost náročné. Nikdy jsme na něčem tak velkém nepracovali, ale všechno je jednou poprvé. Sestavili jsme tým, rozdělili si práci a každý víceméně dělá hlavně na tom, co ho baví. Jeden bez druhého bychom to určitě nezvládli. Každý je důležitou součástí týmu,” říká Petra.

Na přehlídce mají všichni návrháři jeden společný koncept – TRIČKO! Každý má k dispozici černé a bílé tričko, se kterým pracuje. Zajímavé na modelech je, že budou všechny stejné a zároveň odlišné. Samotná přehlídka bude scénická a měla by lidem předat myšlenku. Bude to show!

Pokud máte zájem být svědky toho, co dokáže parta mladých lidí, tak 18. 6. 2017 od 17:00 se přijďte podívat do klubu Misch Masch, Veletržní 61, Praha 7.

Odkaz na událost: SHIrT Happens : Extravagantní přehlídka v klubu Misch Masch