Saunování je vhodným nástrojem pro zlepšení duševního i fyzického zdraví, uvolnění, relaxaci, detoxikaci a prevenci nemocí. Teplota ve finské sauně se pohybuje mezi 70 až 100 °C a charakteristická je i velmi nízká vlhkost. Tyto hodnoty jsou nutné pro rychlé ohřátí těla a následné pocení.

Vysoké teploty a suchý vzduch však nevyhovují každému. Mnoho lidí nemůže využívat blahodárné účinky sauny kvůli vysokému tlaku či problémům s dýcháním. Společnost Klafs však vyvinula unikátní technologii, díky které si může saunování užívat téměř kdokoli.

Inovativní technologie Sanarium nabízí možnost zvolit si poměr tepla a vlhkosti přesně dle vašich potřeb. Vybírat si můžete mezi 5 různorodými typy klimatických pásem: Saunapur, Horká vzdušná lázeň, Tropická lázeň, Lehká parní lázeň a Aroma lázeň.

  • Saunapur: tradiční finský relaxační zážitek, teploty se pohybují od 70 do 100 °C a v sauně je pouze 3% vlhkost.
  • Horká vzdušná lázeň: teplota se zde pohybuje mezi 40 až 60 °C s vlhkostí 10 až 20%.
  • Tropická lázeň: možnost volby mezi teplotami okolo 48-75 °C a 20 až 50% vlhkostí.
  • Lehká parní lázeň: vysoká vlhkost 40 až 55% vyhovuje zejména lidem s problémy s dýcháním či suchou pokožkou. Teplota je v rozmezí 46 až 60 °C.
  • Aroma lázeň: nejmírnější forma saunování. Teplota pouze od 40 do 45 °C a vlhkostí 40 až 55%.

aquamarine-2015-09-1b-saunovani2

Každý ze zmíněných saunovacích programů si však můžete následně přizpůsobit a vytvořit si tak vlastní ideální formu saunování.

Saunování s technologií Sanarium je velmi zdravé- podporuje cévní a nervový systém, posiluje imunitu, odstraňuje škodlivé látky z těla, je prevencí proti migréně či pomáhá ke zdravější a pevnější pokožce.

Speciální technologii Sanarium je možné umístit do jakékoli sauny Klafs a vytvořit si tak individuální prostředí sauny pro dokonalou relaxaci a uvolnění těla.

Další info na www.aquamarinespa.cz.

Článek je reklamní sdělení