Saunování je vhodným nástrojem pro zlepšení duševního i fyzického zdraví, uvolnění, relaxaci, detoxikaci a prevenci nemocí. Teplota ve finské sauně se pohybuje mezi 70 až 100 °C a charakteristická je i velmi nízká vlhkost. Tyto hodnoty jsou nutné pro rychlé ohřátí těla a následné pocení.

Vysoké teploty a suchý vzduch však nevyhovují každému. Mnoho lidí nemůže využívat blahodárné účinky sauny kvůli vysokému tlaku či problémům s dýcháním. Společnost Klafs však vyvinula unikátní technologii, díky které si může saunování užívat téměř kdokoli.

Inovativní technologie Sanarium nabízí možnost zvolit si poměr tepla a vlhkosti přesně dle vašich potřeb. Vybírat si můžete mezi 5 různorodými typy klimatických pásem: Saunapur, Horká vzdušná lázeň, Tropická lázeň, Lehká parní lázeň a Aroma lázeň.

  • Saunapur: tradiční finský relaxační zážitek, teploty se pohybují od 70 do 100 °C a v sauně je pouze 3% vlhkost.
  • Horká vzdušná lázeň: teplota se zde pohybuje mezi 40 až 60 °C s vlhkostí 10 až 20%.
  • Tropická lázeň: možnost volby mezi teplotami okolo 48-75 °C a 20 až 50% vlhkostí.
  • Lehká parní lázeň: vysoká vlhkost 40 až 55% vyhovuje zejména lidem s problémy s dýcháním či suchou pokožkou. Teplota je v rozmezí 46 až 60 °C.
  • Aroma lázeň: nejmírnější forma saunování. Teplota pouze od 40 do 45 °C a vlhkostí 40 až 55%.

aquamarine-2015-09-1b-saunovani2

Každý ze zmíněných saunovacích programů si však můžete následně přizpůsobit a vytvořit si tak vlastní ideální formu saunování.

Saunování s technologií Sanarium je velmi zdravé- podporuje cévní a nervový systém, posiluje imunitu, odstraňuje škodlivé látky z těla, je prevencí proti migréně či pomáhá ke zdravější a pevnější pokožce.

Speciální technologii Sanarium je možné umístit do jakékoli sauny Klafs a vytvořit si tak individuální prostředí sauny pro dokonalou relaxaci a uvolnění těla.

Další info na www.aquamarinespa.cz.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit