Kdo z vás byl tenhle rok v Praze na koncertě Ed Sheerana, určitě si bude pamatovat jeho předskokana, Ryana Keena, který se už 19. října vrací do Prahy na svůj první samostatný koncert u nás.

Ti z vás, kteří na koncertě nebyli, by měli zbystřit. Ryan Keen, který minulý rok vydal svoje debutové album Room For Light, které zabodovalo v hitparádách po celém světě, je jeden z nejtalentovanějších akustických zpěváku, kteří se v Británii v posledních letech objevili.

CZECHMAG měl už možnost s Ryanem udělat rozhovor a z naší osobní zkušenosti musíme nutně říct, že Ryan je nejen talentovaný, ale i velmi milý a vtipný chlap.

Ryanův koncert se bude konat v pondělí 19. října v Rock Café Praha. Lístky můžete zakoupit v síti Ticketpro nebo GoOut za 190,- Kč či přímo na místě za 250,- Kč.

A pokud ještě nejste rozhodnutí, zda jít či ne, tak se můžete podívat na náš rozhovor s ním a pár záběrů z jeho prvního pražského vystoupení.

Tak co, půjdete? Napište nám!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit