Již jsme psali o středeční warm-up párty a čtvrtečních vystoupení hvězd, jakými jsou například Yelawolf, Evidence nebo Majk Spirit. Tím jsme samozřejmě neskončili a v pátek si už většinu hlavního programu vychutnávali přímo z backstage, kde se nám povedlo odchytit na velmi vřelý rozhovor amerického rappera Hopsina, se kterým nám pomohla Anička z Radio Spin.

Hopsin nebyl jediný a my si tak pokecali například i s Tafrobem, Akua Naru a dalšími. Původně byl domluvený i rozhovor s Joey Badassem, který ale z důvodu jeho časové zaneprázdněnosti musel být zrušen. Vyzpovídali jsme alespoň jeho DJe Statika Selektah a následně jsme měli padla a užili koncerty, po kterých zas následovala funková párty ve VIP Lounge, kde jsme si zaslouženě vychutnali shishu a šli spát.

Sobotní ráno jsme se museli rozloučit s Janem, který musel odjet do Belgie a my tak jako každý jiný den stříhali videa a připravovali se na další rozhovory, které se uskutečnili se členy Kontrafaktu, Rytmusem a Egem, jejichž show byla jednou z nejvíc top show celého HHK a my si ji užili přímo z pódia. Rytmus i Ego byli při rozhovoru, který se konal po show, očividně ve velmi dobré náladě, takže kupříkladu Rytmus rozdával při rozhovoru jeden vtip za druhým, zatím co Ego se nám snažil dát co nejlepší odpovědi, během kterých se rozmluvil i o svém chystaném sólovém albu.

My si následně vychutnávali freak show DOPE D.O.D a příhlíželi totálně poblázněným lidem, kterým se dokonce povedlo prolomit zábradlí před pódiem.

11948555_10200896895100509_2098501336_o
Dope D.O.D. dostali diváky do varu a jejich show byla bezpochyby jedna z nejšílenějších z celého festivalu.

Ještě jsme chvíli relaxovali v zázemí, než jsme se vydali na jednu ze závěrečných show HHK, kterou neměl nikdo jiný než uskupení HAHA Crew, následované YZO Empire. Poté jsme vyčerpaní z posledních dnů zalehli do stanu a kolem poledne se vydali zpět do Prahy.

Na všechny rozhovory a články k nim se můžete těšit již v průběhu tohoto týdne! Zatím se můžete podívat na fotoalbum na našem Facebooku, ať víte, co vás čeká.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit