Hladové pražsko-bratislavské kombo přináší ztvárnění klipu ke skladbě “Nezvi mě na párty, když tam nejsou chálky”. Ta měla premiéru 25.7. na festivalu Unity Rage a o jejím vřelém přijetí v obecenstvu jasně vypovídaly létající hranolky s majolkou v moshpitu. Někdo holt na párty uvítá čáry, někdo zase chálky.

Místní rapová scéna nabízí nespočet originálních rapových uskupení, mezi které patří například právě trio Pragoholik, Artom a Big Globe. To se snaží proniknout na scénu se svým originálním rapovým pojetím a snahou o vlastní nezávislost. Důkazem je i nový videoklip z vlastní režie, plný hladových bars a přibližující záliby boys na nočních večírcích.

Pragoholik, rapper a kreativní sound engineer z Prahy, strávil poslední 3 roky cestami po Evropě, především Holandsku, kde se mimochodem také dostal k moderování rapového pořadu. Nyní dokončuje Swish 2 EP, jehož release se očekává v horizontu budoucích několika týdnů. Na něm se můžou fanoušci těšit například na pokračování jeho půl milionového hitu “Jedou sem benga“.

Na příchozí novince najdete samozřejmě také ARTOMA, rodáka z Bratislavy momentálně žijícího v Praze. Artom vydal minulý rok společně s Pragoholikem společný klip k tracku “#SAFEPLACE“, který vznikl právě v Holandsku. Mimo to však tento rapper chystá spoustu nových věcí, plných jeho moderních autotunových flows. No a Big Globe? Tento mladý talent z Dejvic, který svým pupkem nekompromisně zničí každý track, má venku prozatím jen pár tracků, nicméně i on chystá do budoucna nějaké zajímavé věci, takže stay tuned.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit