Radikal o sobě dává vědět další novinkou s názvem “6:30,” což je už čtvrtý track, co vyšel pod střechou I LOVE PARTY PRODUCTION.

O produkci tohoto tracku se postaral Pilate, který dělal podklad i pro písničku Lovestory od Radikala, která vyšla minulý měsíc. O velmi podařený cover se postaral ilustrátor Stano Macko, který je též členem I LOVE PARTY PRODUCTION. Samotný DJ Yaksha nám sdělil, že nehodlají k tracku dělat žádný vizuál a to z jednoho důvodu – chtějí, aby si každý posluchač tuto skladbu vybavil sám podle jeho představ. Zatím není rozhodnuto, zda je toto předzvěst alba, ale určitě v to doufáme.

Určitě nám nezapomeňte do komentářů sdělit, jak se track líbí Vám!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit