Radikal o sobě dává vědět další novinkou s názvem “6:30,” což je už čtvrtý track, co vyšel pod střechou I LOVE PARTY PRODUCTION.

O produkci tohoto tracku se postaral Pilate, který dělal podklad i pro písničku Lovestory od Radikala, která vyšla minulý měsíc. O velmi podařený cover se postaral ilustrátor Stano Macko, který je též členem I LOVE PARTY PRODUCTION. Samotný DJ Yaksha nám sdělil, že nehodlají k tracku dělat žádný vizuál a to z jednoho důvodu – chtějí, aby si každý posluchač tuto skladbu vybavil sám podle jeho představ. Zatím není rozhodnuto, zda je toto předzvěst alba, ale určitě v to doufáme.

Určitě nám nezapomeňte do komentářů sdělit, jak se track líbí Vám!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?