Projekční kancelář ZAKRA s.r.o. se zaměřuje na projektové dokumentace čistíren odpadních vod, domácích studen, retenčních nádrží a kanalizačních i vodovodních přípojek. Na rozdíl od většiny konkurenčních firem však nabízí zákazníkům kompletní fullservis – kromě samotné dokumentace dokáží zařídit i hydrogeologický posudek, vyřídit úřední formality a dohlédnout na realizaci celého procesu. Takovou supervizi prakticky jinde na trhu nezískáte. To celé navíc za skvělou cenu.

Chcete-li vědět více, mrkněte na stránky ZAKRA a požádejte o konzultaci zdarma. Během krátké doby se vám ozve pracovník, který s vámi probere veškeré detaily vašeho objektu a zamýšleného projektu. Zodpoví vaše dotazy a ozřejmí nejasnosti. Pokud se shodnete, může pro vás firma následně zpracovat projektovou dokumentaci, získat posudek hydrogeologa i povolení úřadů. Vám tak nezbude žádná starost!

Pokud máte ČOV realizovat v blízké době, pak rozhodně nečekejte. Proces je to dlouhodobý a zpravidla trvá několik měsíců. Není čas ztrácet čas! Čtěte více na webu ZAKRY – např. Domácí čistírna odpadních vod: od A do Z (2021).

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit