Pražská kapela Vulture od letošního ledna započala projekt, který nemá, minimálně na české scéně, obdoby. A tím je audiovizuální album “A Depository State Of Pain”. Nyní vydává již čtvrtý videoklip, tentokrát k písničce Walk Around.

Každá skladba na albu Vulture je spjatá se svým vlastním videoklipem a s každou novou skladbou se jeden klip plynule přelne vizuálním příběhem do dalšího. Vulture mohou díky tomuto propojení medií souvisle líčit emoce a nádech projektu nejen tím, co je slyšet, ale i tím, co vidíme na obrazovce. Každý měsíc se kapela se svými videoklipy noří do nových a nových audiovizuálních světů.

Krev v žíle

Vulture aktuálně vydávájí videoklip Walk Around, jenž je čtvrtou skladbou na albu a zároveň jednou z dvanácti instalací jejich plánované velké audiovizální jízdy. Tentokrát se ve skladbě snoubí zvuky přípomínající 90. kapely jako Pearl Jam ve spojení s arenovým Hard Rockem a špetkou dospívající punkové neohrabanosti, která ve Vulture putuje jako krev v žíle.

Kapela ale podotýká: “Hudba, co děláme, plyne a vzniká tak, jak přichází. Nesnažíme se nějak vyhrazovat, nebo žadnej žánr napodobovat. A proto je do celýho alba vetkanejch tolik různorodejch inspirací, od špinavýho folku až po rap.”

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit