Oblíbený kus oblečení z Vašeho šatníku je vám po pár měsících malý? Zalíbil se Vám nový oblek, ale 100% Vám nesedí? Nakoupili jste na internetu nové šaty, na kterých je nějaká vada, a řešení reklamace je příliš složité? Nezoufejte, máme pro Vás řešení! Všechno, co si přejete, Vám firma ÚpravaOděvů.cz do poslední nitky splní.

Pražské centrum skrývá ve svých útrobách malý obchůdek, nad jehož dveřmi visí nápis ÚpravaOděvů.cz. Nenechte se ale zmást. Ačkoli je obchůdek malý, za jeho dveřmi se schovává umění, které dá problémům s nepadnoucím či poškozeným oblečením na dobro sbohem.

Společnost ÚpravaOděvů.cz se zabývá veškerými úpravami, pletážemi a opravami oděvů, na které si lze jen vzpomenout. Tyto služby poskytuje jak pro jednotlivce, tak i pro firmy jako takové. Jednou z mnoha věcí, jimiž se mohou pochlubit, je dlouholetá tradice a velké množství věrných a stále se vracejících spokojených zákazníků, za což vděčí své profesionalitě, kvalitě služeb a individuální péči o každého z nich. Jelikož se nejedná o žádného nováčka, dokázali si tito oděvní kouzelníci vybudovat vysoké postavení na trhu. Oblibu si získali též u značek takových jmen jako je například Guess, Gant, Kašmír, ESPRIT nebo Bogner , kterým spravují veškeré reklamované oblečení.

Máte zájem o stejné služby i pro svoji firmu? Tak neváhejte a kontaktujte ÚpravuOděvů.cz na čísle 734 651 698 nebo e-mailu daniela.pekarova@upravaodevu.cz. Zaručeně vás bude čekat příjemná a přátelská komunikace.

Jestli již nechcete se zklamáním vracet své nákupní trofeje zpět do regálů jen proto, že nepadnou jako ulité, nebo byste rádi dále nosili svůj oblíbený kousek i po jeho protažení tvrdým prostředím pracovních dnů, zavítejte na stránky profesionálů z firmy ÚpravaOděvů.cz nebo přímo do jejich prodejny na adrese Perlová 10, Praha 1 a nechte svému šatníku zažít luxus, který si zaslouží.


Unknown

 

Článek je reklamní sdělení