V pořadí již druhá spolupráce PAY. clothing a Dalyba vyústila v novou kolekci pro muže i ženy. Představuje celkem 21 produktů.

Dostala název MLADOST a taktéž je poprvé představený název PAY. FOR US LOR D. To znamená především změny. Na rozdíl od běžných kolekcí PAY. clothing se bude lišit nejenom netradičními střihy, spoluprácí i s jinými umělci či samotnou tabulkou velikostí. (Produkty PFUL nejsou vyrobené v běžných tabulkových velikostí, jako je S-XXL, jsou vyrobené jen ve dvou velikostech, 1 a 2.)

Především je pro PAY. clothing zvykem, že jsou všechny výrobky vyrobeny lokálně v našich krajinách, tentokrát v České republice, a stejně jako předešlé produkty je i tato kolekce limitovaná, to znamená, že po vyprodání neprobíhá reedice, což vlastně zákazníkům zaručuje exkluzivitu a taky hlavně dobrej pocit, že jo?
Přednosti Mladosti jsou především teplákové soupravy, trička, nátělníky, tepláky, košile a nebo dokonce kabát.
Kolekce bude v prodeji v Praze v pop-up shopu už 30. 9. 2016 od 18:00 a online 2. 10. 2016 na stránkách www.payclothing.com.

Událost pro pop up store najdete: facebook.com/events/1829208477314215

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit