Mají lega a plyšáků plný pokoj a s většinou dárků si stejně moc nehrají? Leží většina hraček ve skříni nebo na poličce pod vrstvou prachu? Vymyslet originální dárky pro děti, aby je opravdu zaujaly a děti z nich měly opravdovou radost, je někdy náročné. Nenapadá vás nic, co by mohlo být pro vaše děti tím pravým dárkem? Máme pro vás tip na dárek pro děti, který si zamilují nejen díky svému obsahu, ale i zábavě spojené s jeho otevíráním.

A co to je? Je to dárková Kidboxeo Bedna + páčidlo pro kluky a Dívčí Kidboxeo Truhla + Zámeček, Šifra pro holky. Precizně zpracovaná Bedna i Truhla plná unikátních a originálních produktů. A v čem spočívá kouzlo těchto dárků pro děti? V prémiových obsazích a zábavném otevírání. Kluci se do Bedny dostanou jen pomocí přiloženého páčidla a dívky vyluštěním záludné šifry. Už si začínáte představovat, jaká zábava to bude, až takový dárek od vás děti dostanou?

Velký výběr originálních dárků pro děti

Na Manboxeo.cz naleznete 35+ Kidboxeo Beden a Truhel plných unikátních obsahů. Z této široké nabídky si určitě vyberete ten nejlepší dárek pro děti přesně podle jejich zálib a chutí. A pokud hledáte dárky pro děti na poslední chvíli ani to není problém, všechny Bedny i Truhly jsou vždy skladem a s dodáním do druhého pracovního dne.

Nejlepší dárek pro děti od 10 let

Už vaše děti objevily kouzlo panenek L.O.L. surprise? Blyštivý svět L.O.L. panenek miluje skoro každá holčička. L.O.L. Surprise Dívčí Kidboxeo je plné úžasných tematickcých doplňků, které budou zdobit holčičí pokojíček, a neobyčejných sladkých dobrot – L.O.L. puzzle s překvapením, třpytivý polštářek s flitry L.O.L. surprise, úžasný dětský L.O.L. make-up ve tvaru hvězky, unikátní veselé ponožky v plechovce Soxboxeo, ovocní gumoví medvídci v jemné mléčné čokoládě, čokoládový pomazánkový krém Milky Way, luxusní karamelový popcorn Joe & Seph´s a další unikátní dárky.

Originální dárek pro děti 11 let

Počítačová hra Minecraft zažívá od svého uvedení na trh stále větší a větší popularitu. Máte i vy doma malého hráče, který si rád staví svůj vlastní svět? Tak to mu Kidboxeo Minecraft určitě udělá obrovskou radost. I tady ale bude muset hráč vyvinout úsilí a do Bedny, která sama o sobě vypadá jako jeden z herních bloků, se dostane jen přiloženým páčidlem. A jaké překvapení ho čeká uvnitř? LED lampička ve tvaru Creepera, zápisník s pixely A5, digitální retro konzole se 240 hrami nebo minibluetooth repráček ve tvaru ananasu, zábavná prstová hra – lední hokej nebo Twister, veselé ponožky s unikátním popcornovým designem Soxboxeo, čokoládové cookies Mars nebo Bounty, bláznivé bonbonky The Jelly Bean Factory, luxusní popcorn Joe & Seph´s obalený v čokoládě a další.

Vánoční dárek pro děti 12 let

Nemáte stále vybraný ten pravý vánoční dárek pro vaše nejmensí? Kidboxeo Ukradené vánoce –  to je hlavní vánoční dárek pro děti plný her, zábavy, netradičních dobrot a unikátních licencovaných produktů z oblíbeného dětského animáku Ukradené Vánoce. Zkrátka vše, co děti milují, v jednom dárku. A co přesně se v tomto kouzelném Kidboxeu skrývá? Strašidelný polštář Jacka Skellingtona, svítící zápisník s Jackem, unikátní veselé ponožky v plechovce Soxboxeo se zcela jedinečným popcornovým designem, které jsou dostupné pouze v rámci dárků Manboxeo, Reese´s oplatky s arašídovým máslem, křupavé bonbony Nerds s příchutí melounu a třešní, nebo hroznů a jahod, luxusní karamelový popcorn Joe & Seph´s obalený v čokoládě a další unikátní věci a dobroty, které si vaše děti určitě zamilují.

Tak nezapomeňte

Až budete příště hledat nejlepší dárky pro děti k Vánocům nebo dárky pro děti k narozeninám, zapamatujte si Kidboxeo Bedny + Páčidlo pro kluky nebo Dívčí Kidboxeo Truhly + Zámeček, Šifra od Manboxeo.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit