AK posílají avizovaný videoklip z aktuálního alba AK – Bída & Bolest. Jedná se však o remix na track Den č. 1, kde uslyšíš Marpa z Troublegangu.

Tento remix vznikl speciálně k vydání této úspěšné desky na vinylu, což je první vinyl release pro Azurit Kingdom v historii.

Album, ve vinylové formě můžeš koupit jako 2LP na eshopu www.azuritkingdom.cz za 499,- Kč!

Co týče technického zpracování. Videoklip byl natočen v Ostravě a o jeho realizaci a režii se opět postaral Michal Kunes Kováč!

Singl seženeš taky na iTunes & Google Play!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit