Nový projekt na poli alternativního rapu pokoj25 vydává svojí debutovou desku noční hudba. Za projektem stojí producent a student skladby na Pražské konzervatoři Scorn, který má za sebou jako producent spolupráci s interprety jako SEBE, hošty, násilník, Stříbrný Rafael, DBKL nebo Haades.

Tentokrát se pustil do osobnějších vod a kromě instrumentálního vyjádření stojí i za texty a vokálem. Jako jediný host na noční hudbě figuruje zpěvačka Nikola Sixtová, která nazpívala poslední písničku. Deska je dostupná online na serveru bandcamp a mimo to vychází také v limitované edici na fyzickém nosiči s vizuálem od Tomáše Staňka. K sedmi písním vznikly i videoklipy, které budou k přehrání na YouTube.

“Jestli je rap žánrem pro děti, tak pokoj25 je rap pro děti Psích Vojáků,” komentuje svůj nový projekt Scorn.

K příležitosti vydání desky se bude 8. srpna konat release party v nově otevřených prostorách Burza #4 v areálu Holešovické tržnice, kde bude album poprvé k dostání na fyzickém nosiči. Na akci proběhnou mimo to také koncerty spřátelených umělců – hošty, The Most Naked Man, Vojta Kosek, J. Majestic.

zdroj: TZ

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?