Nový projekt na poli alternativního rapu pokoj25 vydává svojí debutovou desku noční hudba. Za projektem stojí producent a student skladby na Pražské konzervatoři Scorn, který má za sebou jako producent spolupráci s interprety jako SEBE, hošty, násilník, Stříbrný Rafael, DBKL nebo Haades.

Tentokrát se pustil do osobnějších vod a kromě instrumentálního vyjádření stojí i za texty a vokálem. Jako jediný host na noční hudbě figuruje zpěvačka Nikola Sixtová, která nazpívala poslední písničku. Deska je dostupná online na serveru bandcamp a mimo to vychází také v limitované edici na fyzickém nosiči s vizuálem od Tomáše Staňka. K sedmi písním vznikly i videoklipy, které budou k přehrání na YouTube.

“Jestli je rap žánrem pro děti, tak pokoj25 je rap pro děti Psích Vojáků,” komentuje svůj nový projekt Scorn.

K příležitosti vydání desky se bude 8. srpna konat release party v nově otevřených prostorách Burza #4 v areálu Holešovické tržnice, kde bude album poprvé k dostání na fyzickém nosiči. Na akci proběhnou mimo to také koncerty spřátelených umělců – hošty, The Most Naked Man, Vojta Kosek, J. Majestic.

zdroj: TZ

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit