My Dear přichází s novou kolekcí, jejíž lookbook nafotili v Berlíně společně s rapperem Logicem z YZO Empire.

Dnes, 7. dubna, v 18:00 nám byl představen lookbook kolekce ‘016’. Fotky nafotil Adam Bakay a toto video natočil Daf647.

Video je tedy, jak už jsem zmiňoval, z Berlína a jeho vznik jste mohli sledovat na Snapchatu členů My Dear Clothing nebo rappera Logica, ktěří tam zažili spoustu “dobrodružství”. Jedno z nich i to, že je zatkla německá policie poté, co fotky právě pro tuto kolekce fotili v uzavřeném zábavním parku. Kluci z toho však vyvázli bez nějakých větších následků, a také proto vám již dnes ve 20:00 kolekci ‘016’ nabídnou on-line na jejich e-shopu www.mydear.cz. Máme takové tušení, že se kousky na skladě moc dlouho neohřejí. Na závěr bych dodal, že design pro tuto kolekci navrhl Marek Mráz, což dost lidem dojde, jelikož jeho styl je velmi unikátní a snadno zapamatovatelný.

Logic #2

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit