Dubnovém Brandnoozbox ukrývá tajemné produkty na kterých si pošmáknou nejen maminky, ale také muži a rodina třeba doma u televize při sledování hokejového mistrovství světa.

Brandnooz box duben 2017

Májka s uzeným masem –  Čerstvý chleba s paštikou jako vzpomínka na dětství. Proč ne? Výrazná chuť uzeného masa dodala Májce správný šmak. Cena 24,90 Kč.

Vitana steaková omáčka barbecue – S prvními teplými slunečními paprsky taste gril a jdeme na to! Barbecue omáčka dodá šmak každému masu. Nám chutnalo! Novinka!
Cena 39,90 Kč

Maggi špagety bolognese – Boloňské instantní špagety pro ty, kteří mají hlad a zrovna nemají nakoupeno.
Cena 34,90 Kč

Slané

Dupetky solené – Tenké dobré sušenky s velkými kousky soli. Ideální k televizi a sledování hokejových zápasů MS. K dostání také s příchutí sezamu.
Cena 17,90 Kč

Semtex Energy drink – Kdo by neznal Semtexácké energy drinky. Ač jim sama moc neholduju, jednou za čas jimi nepohrdnu. Aktuálně můžete najít na plechovkách i různé hokejové slogany. Semtex je totiž pro letošek partnerem českého hokeje. Novinka!
Cena 29,90 Kč

Sladké

Kofila Design  kolekce – Klasická Kofila v novém designovém obalu. Na výběr máte z čtyř různých variant.  Novinka!
Cena 12,90 Kč

Milka Thank You Mamka – Čokoláda ke Dni matek. Trochu mi nejdou do hlavy anglické slogany na obalu, ale ten není tak důležitý jako samotný obsah. Kterou ženu nepotěší čokoláda.
Cena 74,90 Kč

Mentos Say Hello – Mentosky s obrázky vám určitě vykouzlí úsměv na tváři Nám nová malinová příchuť chutnala. Na instagramu se můžete zúčastnit Mentos výzvy. Novinka!
Cena 17,90 Kč

Energit dextóza sport – Nový doplňkový vitamín pro ty, kteří rádi sportují. Energie ve formě rychle vstřebatelného cukru má skvělou chuť a pro sportovce. Novinka!
Cena 24,90 Kč