Značka udržitelného oblečení COPE se chystá na Vánoce! Právě v tento sváteční čas chce připomenout, že méně je více. Udělejte letos radost svým blízkým pečlivě vybraným dárkem vyrobeným eticky a s minimálním dopadem na planetu.

Vánoce se proměnily ve svátky dlouhých front, uspěchaného pobíhání po obchodech a únavy. Nejšťastnější období roku se často nese v duchu zbytečného odpadu a impulzivních nákupů. Zkuste to letos jinak. COPE nabízí příležitost, jak potěšit kvalitně vyrobeným kouskem, který opravdu vydrží.

Jedním z milníků uplynulého roku je poselství záchrany planety v boji proti klimatickým změnám. Pro udržitelné Vánoce tak není příhodnějšího okamžiku než teď. Když přichází na výběr dárku, je nejlepší v klidu se zamyslet a nedělat unáhlená rozhodnutí. COPE nabízí oblečení od značek, které místo produkování tisíců kusů za měsíc dbají na nadčasový design, vybrané materiály a precizní výrobu.

V nabídce najdete například spodní prádlo a oblečení na jógu od dánské značky Organic Basics. Ta klade důraz na jednoduché střihy, recyklované materiály a pyšní se výrobou s minimální uhlíkovou stopou. O něco rafinovanější spodní prádlo pochází z produkce Underprotection. Krajkové kousky jsou důkazem, že udržitelnost může být pohodlná a sexy zároveň!

Módu na pomezí vintage a současných trendů nabízí značka COSSAC, o níž se dozvíte více v rozhovoru s inspirativní zakladatelkou Agatou Kozak. S výraznějšími barvami přichází Beaumont Organic, kteří navrhují oblečení z přírodních materiálů pro uvědomělou moderní ženu.

Pány potěší značka KnowledgeCotton Apparel, jejímž cílem je rozvířit módní průmysl udržitelnými inovacemi a zasadit se o ohleduplnost k lidem i přírodě. Streetwearově ladění Native North přináší severský minimalismus s inspirací japonskou kulturou v kombinaci s prvotřídními materiály.

zdroj: TZ

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?