Značka udržitelného oblečení COPE se chystá na Vánoce! Právě v tento sváteční čas chce připomenout, že méně je více. Udělejte letos radost svým blízkým pečlivě vybraným dárkem vyrobeným eticky a s minimálním dopadem na planetu.

Vánoce se proměnily ve svátky dlouhých front, uspěchaného pobíhání po obchodech a únavy. Nejšťastnější období roku se často nese v duchu zbytečného odpadu a impulzivních nákupů. Zkuste to letos jinak. COPE nabízí příležitost, jak potěšit kvalitně vyrobeným kouskem, který opravdu vydrží.

Jedním z milníků uplynulého roku je poselství záchrany planety v boji proti klimatickým změnám. Pro udržitelné Vánoce tak není příhodnějšího okamžiku než teď. Když přichází na výběr dárku, je nejlepší v klidu se zamyslet a nedělat unáhlená rozhodnutí. COPE nabízí oblečení od značek, které místo produkování tisíců kusů za měsíc dbají na nadčasový design, vybrané materiály a precizní výrobu.

V nabídce najdete například spodní prádlo a oblečení na jógu od dánské značky Organic Basics. Ta klade důraz na jednoduché střihy, recyklované materiály a pyšní se výrobou s minimální uhlíkovou stopou. O něco rafinovanější spodní prádlo pochází z produkce Underprotection. Krajkové kousky jsou důkazem, že udržitelnost může být pohodlná a sexy zároveň!

Módu na pomezí vintage a současných trendů nabízí značka COSSAC, o níž se dozvíte více v rozhovoru s inspirativní zakladatelkou Agatou Kozak. S výraznějšími barvami přichází Beaumont Organic, kteří navrhují oblečení z přírodních materiálů pro uvědomělou moderní ženu.

Pány potěší značka KnowledgeCotton Apparel, jejímž cílem je rozvířit módní průmysl udržitelnými inovacemi a zasadit se o ohleduplnost k lidem i přírodě. Streetwearově ladění Native North přináší severský minimalismus s inspirací japonskou kulturou v kombinaci s prvotřídními materiály.

zdroj: TZ

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit