Lidé mají své slabosti a pro někoho je tou slabostí domácí mazlíček, pro dalšího mlsání a nebo obojí. A právě pro ty přichází Mlsná Tlapka s pamlskovými balíčky pro domácí mazlíčky. 

Mlsná Tlapka dělá radost všem

V internetovém obchodě Mlsná Tlapka přesně vědí, čím se zavděčit páníčkům i jejich mazlíčkům. Dělají jim radost speciálními balíčky a nezáleží, zda má člověk doma psa nebo kočku. Mlsná Tlapka dokáže rozzářit pohled každého chlupáče. Čí srdce by nezaplesalo nad tím, když může udělat radost svým blízkým, a těmi přece pro nás naši mazlíčci rozhodně jsou. Díky tomu tak mají z Mlsné tlapky radost i jejich páničci.

V Mlsné tlapce jsou profesionálové na slovo vzatí, dokážou skvělou mňamku nebo hračku doručit až do pelíšku a nezáleží, zda je ten pelíšek v Čechách nebo na Slovensku. Navíc cena dobrot v balíčcích je výhodnější, než cena stejných dobrot prodávaných v kamenném obchodě.

Co má Mlsná tlapka v zásobě?

Balíčky plné překvapení potěší jak malé, tak velké mlsaly. Chlupáči v nich najdou piškoty, sušenky, tyčinky a plátky s různými příchutěmi a také oblíbené poloměkké pamlsky. Některé zase mile překvapí ochutnávka krmiv. Aspoň pak mohou svému vůdci smečky štěknout, které krmivo je pro ně to nej. Zkrátka nepřijdou ani milovníci žvýkacích dobrot, paštik, šťavnatých kapsiček nebo dentálních kostí. Na své si přijdou i hraví psi a kočky. Pro každého tu má Mlsná tlapka něco. A nesmíme zapomenout ani na vitamíny. Z těch mají největší radost páníčkové, kteří vědí, že srst, zuby i zažívání jejich mazlíčků bude díky vitamínům v perfektním stavu. Zeptali jsme se za vás zakladatelů internetového obchodu Mlsná tlapka:

Jaká idea vás přivedla k založení vašeho internetového obchodu?

Rok 2015 nám přinesl skvělou myšlenku. Milé překvapení potěší každého, řekli jsme si a rozhodli se prostřednictvím balíčků se skvělými pamlsky pro psy a kočky rozdávat radost.

Jako dva kamarádi, zakladatelé Mlsné tlapky jsme tak vyšli vstříc všem majitelům čtyřnohých domácích mazlíčků, kteří chtějí vynahradit pejskům a kočičkám v uspěchané době ten čas, který s nimi kvůli své práci nemohou trávit.

Co si máme představit pod pojmem Petbox Mlsná tlapka?

Petboxy Mlsné tlapky jsou balíčky plné pamlsků pro domácí mazlíčky. Každý balíček je takové překvapení, ať už jej dostane kočka nebo pejsek. V balíčku se objevují jak pamlsky, sušenky, piškoty, nejrůznější chutné tyčinky či masové plátky, tak i vitamíny, prémiové krmivo a hračky a někdy i výcvikové pomůcky. Záleží na roční době, kdy se balíček objedná. Například v létě posíláme hračky určené na venkovní aktivity, v zimě zase naopak něco do domu.

Na které značky se mohou naši mazlíčci těšit?

V balíčcích nabízíme nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. V současnosti máme výrobky značky Brit, Akinu, Platinum, Vetamix, a další. Sortiment plánujeme rozšířit i o vlastní značku pamlsků a hraček, ale ještě to nějakou dobu potrvá.

Jsou balíčky stejné nebo je každý jiný?

Našim cílem je dělat radost. A jednou možností jak na to, je hrát si s překvapením, protože každý má rád tu chvíli napětí, kdy rozbaluje dárek. To znamená, že pokud si objednáte například dva balíčky, tak máte jistotu, že vždy budou jiné. Úplně ideální možností je si zvolit předplatné a mít radost z překvapení pravidelně..

Koupí balíčku přispíváte na dobrou věc. Jak přesně?

Kdo miluje svého psa nebo kočku, má jistě rád všechna zvířata. Ačkoliv nejsme velký projekt, tak se snažíme pomáhat jak to jen jde. Řekli jsme si, že určitou částkou budeme přispívat na pomoc zvířatům. Podpořili jsme několik útulků, nyní se zaměřujeme na akce jejichž výtěžek putuje na dobročinné účely a díky tomu může být o některá zvířata lépe postaráno.

Děkujeme za zodpovězení otázek a přejeme vaší Mlsné tlapce mnoho spokojených čtyřnohých zákazníků.

– advertorial –

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit