Pro některé nováček, pro některé už známá tvář pražské scény. O Morisovi jsme psali už v souvislosti s jeho dřívějším počinem s názvem B.M.G., po kterém sliboval větší aktivitu. Že nešlo jen o planá slova, je už teď jasné, a jako už několikátý klip v posledních týdnech Mladej Moris vydává novinku “Zvědavci”.

Zvědavci je první track z chystaného ImiFlow EP a jedná se o chytlavý počin, i když v případě, že by se mu dalo více práce ve studiu, byl by to zcela jistě ještě o třídu větší banger. I tak může být Mladej Moris na track s produkcí od ExkoBeatz a videoklipem od Honzy Ruttnera pyšný, jelikož hned pár hodin od vydání sklízí views a support od fanoušků.

I my jsme zvědavci a zvědavě očekáváme další Morisovu tvorbu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit