Značka Converse vítá Miley Cyrus ve svém týmu. Společně se rozhodli podpořit LGBTQ komunitu a rovnost všech prostřednictvím kampaně „YES TO ALL“.

Popová hvězda a filantropistka Miley Cyrus je známá tím, že se často angažuje v pomoci potřebným. Její nadace Happy Hippie sdružuje mladé lidi bojující proti nespravedlnostem, se kterými se musí LGBTQ komunita denně potýkat. Právě v tomto duchu se nese kampaň „YES TO ALL“, kterou Converse podporuje myšlenku, že bez ohledu na sexuální orientaci, identitu, rasu nebo pohlaví, by každý měl mít svobodu a být tím, kým doopravdy je. Výtěžek z kolekce Converse Pride bude tento rok věnován všem charitativním organizacím podporujícím LGBTQ komunitu (včetně nadace Happy Hippie), které si kladou za cíl zpříjemnit a ulehčit život lesbám, gayům, bisexuálům a transsexuálům po celém světě.

Limitovaná kolekce Pride 2017 oslavuje LGBTQ komunitu pestrobarevnými Chuck Taylor All Star a Chuck Taylor All Star Star ’70 s těmi nejoriginálnějšími detaily.

“Nadace Happy Hippie vznikla na podporu LGBTQ komunity, která se každý den potýká s nespravedlností. Spojit se s Converse a společně pomáhat pro mě znamená opravdu mnoho!” řekla Miley. “Converse podporuje mladou generaci a zdůrazňuje, že by se žádný člověk neměl stydět za to, kým je. Jsem nadšená z této spolupráce se značkou, se kterou sdílím své hodnoty i styl.”

“Miley podporuje dnešní mladou generaci neuvěřitelným způsobem. Je pro nás ctí spolupracovat s tak silným obhájcem LGBTQ komunity a společně povzbudit svět, aby řekl “YES TO ALL”!” říká prezident a CEO značky Davide Grasso a dodává, že tohle je teprve začátek skvělé spolupráce s Miley.

V neděli, 11. června 2017 Miley vystoupila na koncertě Capital Pride. Značka Converse podpořila její živé vstupy na Twitteru, ve kterých komunikovala se svými fanoušky v průběhu celé akce.

Další informace o kampani naleznete na Converse.com/YESTOALL.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit