Popový zpěvák libanonsko-amerického původu, Mika, se k nám po roce vrací. A to přímo do Prahy do Fóra Karlín, kde vystoupí už 25. května. My se pro vás rozhodli sestavit žebříček sedmi našich oblíbených songů, které určitě od Miky znáte i vy.

Grace Kelly

Song Grace Kelly je pravděpodobně jeden z největších hitů, který kdy Mika vydal, a vydal ho na albu Life In Cartoon Motion v roce 2007. Klip k němu režírovala světoznámá režisérka videoklipů, která natáčela klipy i pro další hvězdy jakými jsou třeba Beyonce, Pink, Colplay, Rihanna nebo One Republic.

Big Girl (You Are Beautiful)

Nejvtipnější Mikův song, který se snaží dodat hrdost ”silnějším” ženám.

Happy Ending

Nádherná balada, která byla použita i v reklamě pro módního giganta Giorgio Armani a Miku inspirovalo natáčení alba v Los Angeles, když projížděl ulicemi a viděl jednoho bezdomovce za druhým.

Relax, Take It Easy

Super chytlavej song, který byl před devíti lety slyšet na každý párty, proslavil samotného Miku a například u nás v Česku se dostal rovnou na 1.místo v rádiových hitparádách.

Good Guys

Skladba ve které zpěvák vzdává holt svým mužským idolům z dětsví jako je James Dean, Andy Warhol nebo David Bowie a byla umístěna na jeho posledním studiovém albu No Place In Heaven z roku 2015, kterou v minulém roce předvedl i na českém festivalu Colours Of Ostrava jako jeden z hlavních hřebů celého víkendu.

Popular Song (ft. Ariana Grande)

Duet s popovou hvězdičkou Arianou Grande, která společně s Mikou natočila zábavně hororový videoklip ve stylu Tima Burtona, kde dokazuje, že šikonavat druhé se nevyplácí.

Boum Boum Boum

Mika byl dřív i porotcem ve francouzské verzi talentové soutěže X-Factor. Jedním z důvodů je i jeho skvělá francoužština, kterou právě dokazuje v songu Boum Boum Boum z roku 2012.

Pokud si i ty nechceš ujít největší popovou párty tohohle roku, tak si nezapomeň koupit lístky na Ticketpro.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit