Léto 2016 je nabyté sportovními událostmi a na své si přijdou i fanoušci fotbalu. Značka adidas přichází před vrcholy fotbalové sezony se speciální edicí kopaček Mercury Pack –  třemi novými kopačkami, které obují ti nejlepší hráči planety jako Lionel Messi, Gareth Bale či Paul Pogba. Poprvé tyto chromované unikátní kopačky vyběhnou na trávník při květnovém finále Ligy mistrů UEFA.

Na kopačkách z limitované edice Mercury Pack je jasně rozpoznatelná inspirace leskem trofejí, o které hráči soupeří, aby se navždy zapsali do historie. Troje chromované boty vyjadřují soustředění a touhu hráčů dosáhnout úspěchu nad svými rivaly a jejich výjimečnost se projeví již při finále Ligy Mistrů UEFA a následně na Mistrovství Evropy ve fotbale a Copa America. Tvářemi kampaně jsou v České republice záložníci Vladimír Darida a Ladislav Krejčí.

X16+ PURECHAOS využívají moderní purecut sock systém – ten důmyslně překryje zavazování a díky své přilnavosti zajistí hráči dokonale padnoucí kopačku. Díky celistvému designu bude hráč též těžit z dokonalé aerodynamiky. Tento typ boty je skvělým pomocníkem pro hru progresivního hráče, jakým je Gareth Bale, jenž je obuje již na mistrovství Evropy 2016, stejně tak i Vladimír Darida. „Kopačky jsem měl tu čest otestovat už v dubnu tohoto roku, ovšem ne v EURO barvách. Velmi se těším, až kopačky vyzkouším v ostrém zápase na UEFA EURO 2016. Jsou neuvěřitelně lehké a podporují mě v kličkách a rychlosti. Doufám, že mi pomůžou dotáhnout reprezentaci k co nejlepšímu umístění.“

Ace 16+ PURECONTROL se dočkaly uvedení již dříve, nicméně nyní se jim také dostalo zvláštní péče edice Mercury Pack. První kopačka, která se obešla bez tkaniček, si již odbyla premiéru na té nejvyšší úrovni, teď přichází nově v chromovaném provedení. V české reprezentaci je obuje Ladislav Krejčí: „Kromě toho, že už jen na pohled jsou krásné, mě i výborně podporují v mém stylu hry. Pomáhají lepší stabilitě a volné kopy a střílené centry jsou v nich bezkonkurenční.” Kromě českého záložníka se v nich také představí Paul Pogba, který bude chtít na domácím mistrovství Evropy dotáhnout svůj tým k nejvyšší metě.

image1

„Každou noc sním o tom, že vítězím,“ říká francouzský reprezentant. „Sním o tom, že jsem nejlepší a nadšeně zvedám trofeje. Nikdy nesním o tom, že bych byl druhý, uznávám jen prvenství. Chrom je barva vítězů a jsem rád, že mé kopačky odráží moji touhu po vítězství.“

Poslední boty z edice Mercury Pack jsou kopačky vyvinuté pro nejlepšího fotbalistu planety. MESSI 16+ PUREAGILITY jsou výjimečně tak jako jejich nositel. Využívají též purecut sock systém a dále spoléhají na PUREAGILITY HEEL LINING, který zajistí perfektní držení nohy a podpoří inovativního fotbalistu v jeho kličkách a nepředvídatelném pohybu. Lionel Messi povede tým Argentiny do bojů na Copa America právě v těchto výjimečných kopačkách.

Uvedení Mercury Packu provází i krátké filmy, ve kterých účinkují hrdí nositelé těchto unikátních kopaček. Paul Pogba, Luis Suarez a Mesut Özil přiblíží svoji touhu být těmi nejlepšími jak na hřišti, tak mimo něj v sérii First Never Follows.

Držte krok s fotbalovým děním adidas.com/football, na facebook.com/adidasfootball nebo na Twitteru @adidasfootball.


O adidas Football

adidas je celosvětovým lídrem v oblasti fotbalu. Je oficiálním sponzorem / dodavatelem nejdůležitějších turnajů, jako jsou například FIFA Mistrovství světa ve fotbale, FIFA Konfederační pohár, Liga mistrů UEFA, UEFA Evropská liga a UEFA Mistrovství Evropy ve fotbale. adidas je zároveň sponzorem jedněch z nejlepších klubů, mezi něž patří Manchester United, Real Madrid, FC Bayern Mnichov, Juventus, Chelsea a AC Milan. Špičkoví hráči, jako je například Lionel Messi, Paul Pogba, Gareth Bale, Thomas Müller, Luis Suárez, James Rodríguez, Diego Costa nebo Mesut Özil jsou také podporováni značkou adidas.

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit