Listopad zrovna nepatří mezi měsíce, kdy sršíme optimismem a dobrou náladou. Pokud si chcete pochmurné podzimní dny plné tmy a nepříjemných plískanic, prozářit pořádnou dávkou pozitivní energie, dorazte v sobotu 11. listopadu do Klubovny 2. Patro na další ze série oblíbených mejdanů We All.

Druhá listopadová sobota bude patřit v pořadí již sedmnáctému vydání oblíbené party We All v režii rezidentních DJs Akvamena a Robota. Kromě nich se tentokrát můžete těšit také na live set legendárního pražského DJ Lil Rowa, který se objeví v roli hvězdného hosta. Tato kombinace DJs zaručuje, že se celou noc budete pohupovat výhradně v rytmu hiphopu, rapu a funku.

Neodmyslitelnou součástí budou samozřejmě i drinky za speciálně nastavené ceny. Prvních 150 příchozích se navíc může těšit i na welcome drink zdarma. Kombinace skvělé hudby, parádní atmosféry a lahodných drinků slibuje, že se budete výborně bavit až do časných ranních hodin.

Zapomeňte na starosti všedních dní a přijďte si dobít baterky na We All v sobotu 11. listopadu do Klubovny 2. Patro. Start jako vždy ve 22:00. Nepřestávejte lovit ty nejlepší zážitky!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit