Slečnám, které rády používají rtěnky, bych chtěla doporučit značku Chanel, která vyniká svojí kvalitou a elegancí. Je pravda, že kosmetika od této firmy, není levná záležitost, ale podle mého názoru, by se na kosmetice šetřit nemělo. Obzvláště ne, když jde o obličej, který bude naší vizitkou po celý život. Osobně mám s Chanel rtěnkami dobrou zkušenost, ale se zimou přicházejí i problémy. A to jsou suché a popraskané rty. Jestli chcete docílit jejich vláčnosti a kráse, tak doporučuji se o ně pečlivě starat.

A na to vám dám typ:

1. Před spaním a ráno si rty potřu balzámem. Asi nejraději používám EOS balzám s mátovou příchutí. Rty totiž po něm příjemně mentolově studí.

eos
EOS Balzám Na Rty ( Zdroj: www.eosbalm.cz )

 

2. Jako pojistku můžete na rty aplikovat též balzám od značky CLARINS PARIS, který je přímo určený pro to, aby oddálil suchost na vašich rtech a ještě k tomu dodá barvu a lesk, takže ho můžete používat i samostatně bez rtěnky.

clarins
CLARINS (06 Rosewood, Lip Balm Perfector)

 

 

 

Rtěnku je dobré i barevně sladit s lakem na nehty.
Rtěnku je dobré i barevně sladit s lakem na nehty ( Zdroj: loeilavise.blogspot.com )

 

 

Coco (Gabrielle) Chanel
Coco (Gabrielle) Chanel ( Zdroj: blogs.telegraph.co.uk )

 

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit