Jako je tomu každým rokem, i letošní přelom podzimu bude v H&M patřit kolaboraci s návrhářem. A koho exkluzivní kolekci budeme moci obdivovat? Po minulém podzimu a dlouhém vyčkávání ve frontách na Alexandera Wanga nám to Olivier Rousteing, mladý francouzský návrhář, letos moc nezjednodušší. Budeme před výlohami nervózně vyčkávat, slintat nad jeho kousky a čekat, než se “haemko” uráčí už konečně otevřít. Kolekce Balmain x H&M přichází.

balmain x hm

Zatím úplně nevíme, jak bude celá dámská kolekce vypadat, nebo jak moc se na ni francouzský módní dům Balmain vyřádil, ale malou ochutávku nám Olivier představil při Billboard Music Awards na nynějších největších ikonách modelingu, Jourdan Dunn, Kendall Jenner a Gigi Hadid. Můžeme se těšit na barvy, eleganci a neuvěřitelnou propracovanost sebemenších detailů. Pánská kolekce bude možná méně obsáhhlejší, ale i tak se na ní Olivier vyřádil. Kousky jsou nadčasové, propracované a elegantní.

balamain x hm

Jediné, co nám možná může vadit, je to, že si budeme muset sáhnout hlouběji do kapsy, ale tak to u limitovaných kolekcí bývá.

“I want to talk to my generation, this is my main aim as a designer.”

Kolekce by měla být celosvětově dostupná celkem ve 250 obchodech H&M zahrnující i pražskou prodejnu v Myslbeku. S kým se tam 5. listopadu potkám?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit