Klára Vytisková s kapelou Klara & The Pop vystoupila 8. března v pražském Lucerna Music Baru. Po delší odmlce Klára opět stanula na pódia a sršela energií a optimismem. A kdy jindy se vrátit na hudební pódia, než na svátek MDŽ, protože těmito písmeny by bylo velmi jednoduché zpěvačku definovat. Je manželkou, matkou, dámou, divou i ženou, která báječně zpívá a miluje svůj život!

Kytičku pro každou ženu z mého overalu,” vtipkovala a popřála všem ženám hned v úvodu Klára. V intimním klubovém prostředí se Klára Vytisková nepředstavila sama. Předskokankou, která navnadila publikum a rozjela skvělý večer, byla soulová zpěvačka Antonia Vai. Klára Vytisková byla jejím hostem při křtu nového alba v legendárním budapešťském klubu A38. Koncerty obou umělkyň podporuje projekt SoundCzech – Connect.

V Lucerna Music Baru vládla pohodová a klidná atmosféra, kterou Klára vyplnila skvělým zvukem inteligentního popu. Klára po celou dobu vystoupení tančila jako život a v pohybu se nenechala ani na vteřinu omezit botami na vysoké platformě. Za zády měla jako vždy svou kapelou The Pop, s níž už pravidelně vystupuje i Klářina sestra Edna Green. Zpěvačce to moc slušelo a i když je už dvojnásobnou maminkou, její postavu by chtěla mít každá žena. Mateřství Kláře velmi svědčí a jak už se několikrát nechala slyšet, že píseň 2in1 doskládala v momentě, kdy byla podruhé těhotná. Už aby bylo léto a s ním i festivaly, na kterých se Klára s kapelou jistojistě objeví.

foto: Claire & Lucy

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE