Klára Vytisková s kapelou Klara & The Pop vystoupila 8. března v pražském Lucerna Music Baru. Po delší odmlce Klára opět stanula na pódia a sršela energií a optimismem. A kdy jindy se vrátit na hudební pódia, než na svátek MDŽ, protože těmito písmeny by bylo velmi jednoduché zpěvačku definovat. Je manželkou, matkou, dámou, divou i ženou, která báječně zpívá a miluje svůj život!

Kytičku pro každou ženu z mého overalu,” vtipkovala a popřála všem ženám hned v úvodu Klára. V intimním klubovém prostředí se Klára Vytisková nepředstavila sama. Předskokankou, která navnadila publikum a rozjela skvělý večer, byla soulová zpěvačka Antonia Vai. Klára Vytisková byla jejím hostem při křtu nového alba v legendárním budapešťském klubu A38. Koncerty obou umělkyň podporuje projekt SoundCzech – Connect.

V Lucerna Music Baru vládla pohodová a klidná atmosféra, kterou Klára vyplnila skvělým zvukem inteligentního popu. Klára po celou dobu vystoupení tančila jako život a v pohybu se nenechala ani na vteřinu omezit botami na vysoké platformě. Za zády měla jako vždy svou kapelou The Pop, s níž už pravidelně vystupuje i Klářina sestra Edna Green. Zpěvačce to moc slušelo a i když je už dvojnásobnou maminkou, její postavu by chtěla mít každá žena. Mateřství Kláře velmi svědčí a jak už se několikrát nechala slyšet, že píseň 2in1 doskládala v momentě, kdy byla podruhé těhotná. Už aby bylo léto a s ním i festivaly, na kterých se Klára s kapelou jistojistě objeví.

foto: Claire & Lucy

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit