„Tohle není žádnej Matonoha, ale Kevin Spacey,“ je hláška ze starého alba Kapitána Dema, která ho perfektně vystihuje.

Tento otylý milovník knihy Čtyři dohody a věrnostních kartiček nám zlepší den svým koncertem 12. dubna v pražské ROXY. Mezi touto a minulou show, která proběhla v prosinci, stihl dodělat nové album Bez klobouku Boss, kde si nebere servítky a s nadšením si dělá srandu z Čechů a české nátury.

Křičící dav z minulého koncertu na úplném začátku celé desky mluví za vše. Kapitán předvedl, co to znamená „kotel“.  Fanoušci šíleli z jeho neskutečné energie, skákali na pódium jako pomatení a tančili s botami nad hlavou u písničky „Láska, pokora a sluníčko“. Celá atmosféra byla doplněna výzdobou scény – slunečné pláže.

Kapitán Demo je interpret, kterého je škoda si nechat ujít. Minule byl předskokan David Guetta, tak uvidíme, kdo bude tentokrát…

KDO: Kapitán Demo
KDE: ROXY
KDY: 12.4.2017
ZA KOLIK:
– předprodej NoD 200 Kč
– na místě: 250 Kč

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit