„Tohle není žádnej Matonoha, ale Kevin Spacey,“ je hláška ze starého alba Kapitána Dema, která ho perfektně vystihuje.

Tento otylý milovník knihy Čtyři dohody a věrnostních kartiček nám zlepší den svým koncertem 12. dubna v pražské ROXY. Mezi touto a minulou show, která proběhla v prosinci, stihl dodělat nové album Bez klobouku Boss, kde si nebere servítky a s nadšením si dělá srandu z Čechů a české nátury.

Křičící dav z minulého koncertu na úplném začátku celé desky mluví za vše. Kapitán předvedl, co to znamená „kotel“.  Fanoušci šíleli z jeho neskutečné energie, skákali na pódium jako pomatení a tančili s botami nad hlavou u písničky „Láska, pokora a sluníčko“. Celá atmosféra byla doplněna výzdobou scény – slunečné pláže.

Kapitán Demo je interpret, kterého je škoda si nechat ujít. Minule byl předskokan David Guetta, tak uvidíme, kdo bude tentokrát…

KDO: Kapitán Demo
KDE: ROXY
KDY: 12.4.2017
ZA KOLIK:
– předprodej NoD 200 Kč
– na místě: 250 Kč

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?