Po modelu YEEZY BOOST 350 V2 v černo-červené barvě, jehož release v pražské prodejně Footshop přilákal rekordní počet zájemců, přichází KANYE WEST + adidas s dalším unikátem této obuvi v bílo-černém provedení, který bude celosvětově uveden do prodeje 25. února.

zdroj: Footshop

YEEZY BOOST 350 V2 mají na svrchní části zajímavou bílo-černou barevnou kombinaci, která je tvořena z průlomového materiálu Primeknit a doplněna o kontrastní červené písmo nesoucí zrcadlovou značku ‘SPLY-350’. Novým prvkem u tohoto modelu tenisek YEEZY BOOST 350 V2 je poutko u paty.

Tenisky nabídnou bílou poloprůsvitnou gumovou podrážku s bočními hranami z TPU, poskytující výrazný efekt a prvotřídní trakci. To vše s mezipodešví z revolučního materiálu adidas BOOST™, který tlumí nárazy a zanechá nohu v maximálním pohodlí.

Tento bílo-černý model YEEZY BOOST 350 V2 bude celosvětově uveden do prodeje 25. února 2017 a v České republice bude dostupný do vyprodání zásob v eshopu adidas.cz za 5999 Kč.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE