Po vyprodaném evropském turné neopomněl dvaadvacetiletý YUNGBLUD zavítat také do Prahy, kde se během jednoho roku zastavil již podruhé.

Předskokan Saint PHNX vystoupil jen na cca 30 min, ale dokázal rozhýbat celé Roxy, které netrpělivě čekalo na YUNGBLUDA. Po chvilce čekání přišel na stage YUNGBLUD, který se dostal do širšího povědomí písničkou Loner. Naživo také zazněl dosud nevydaný song Ice Cream Man, kterou interpret hraje pouze na koncertech. Dav hltal každou jeho skladbu, telefony se rozsvěcely chvíli co chvíli, ale nikdo z přítomných nečekal, že se YUNGBLUD na okamžik objeví uprostřed davu. Ke konci koncertu zazněly skladby z jeho nové EP, které vyšlo před měsícem. Ve vyprodaném Roxy se mísili návštěvníci z tuzemska, Slovenska a ve vyprodaném sále nechyběli ani naši němečtí sousedé.

 

Věříme, že se YUNGBLUD opět brzy vrátí a nezapomene přivézt jedinečnou atmosféru, kterou zachycují fotky.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?