Po vyprodaném evropském turné neopomněl dvaadvacetiletý YUNGBLUD zavítat také do Prahy, kde se během jednoho roku zastavil již podruhé.

Předskokan Saint PHNX vystoupil jen na cca 30 min, ale dokázal rozhýbat celé Roxy, které netrpělivě čekalo na YUNGBLUDA. Po chvilce čekání přišel na stage YUNGBLUD, který se dostal do širšího povědomí písničkou Loner. Naživo také zazněl dosud nevydaný song Ice Cream Man, kterou interpret hraje pouze na koncertech. Dav hltal každou jeho skladbu, telefony se rozsvěcely chvíli co chvíli, ale nikdo z přítomných nečekal, že se YUNGBLUD na okamžik objeví uprostřed davu. Ke konci koncertu zazněly skladby z jeho nové EP, které vyšlo před měsícem. Ve vyprodaném Roxy se mísili návštěvníci z tuzemska, Slovenska a ve vyprodaném sále nechyběli ani naši němečtí sousedé.

 

Věříme, že se YUNGBLUD opět brzy vrátí a nezapomene přivézt jedinečnou atmosféru, kterou zachycují fotky.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit