Poté co nám Parkway Drive na konci vystoupení letošního Aerodrome festivalu slíbili, že se do naší malé zemičky vrátí, tak nám to na začátku příštího roku ve Fóru Karlín i splní.

Tato světově známá australská metalcorová kapela je nekompromisní zárukou kvalitního pekla. Pro ty, co se zúčastnili loňského odpalu na Aerodromu, nemusím nic vysvětlovat a je pro ně více než povinností je u nás přivítat znovu. Kdykoli k nám tato kapela za dobu své existence zavítala, se svými neskutečně pozitivními recenzemi bourala konkurenci.

Po předposlední desce Ire, dle několika českých či zahraničních serverů, opravdu vědí, jak fanoušky nasytit kvalitním sluchovým zážitkem. Chválou bychom neměli šetřit ani na dokonalé show v podání plamenů šlehajících nad hlavami fanoušků v prvních řadách, či neméně efektivní podívanou na otočné bicí Bena Gordona.

Ať už jsi skalním fanouškem nebo jen příležitostný posluchač, doraž 18. února do Fóra Karlín a odnes si zážitek na celý život.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit