J. Cole by si na svůj koncert měl brát pomalu už i neprůstřelnou vestu. Aktuálně jeden z nejlepších rapperů světa to schytal iPhonem přímo do hlavy, ale jeho reakci byste asi rozhodně nečekali!

Už je to nějaká doba, co J. Cole vydal svoji úspěšnou desku “2014 Forest Hills Drive”. Tato deska se stala platinovou a to bez jakéhokoliv featuringu. J. Cole se tímto stal prvním hip-hopovým umělcem od roku 1989, který to dokázal. Po vydání alba většinou začíná dlouhá šňůra koncertů a jeden takový výjimečný zažil J. Cole sedmnáctého července v San Diegu.

Měli jsme tu Ektorova rozhořčeného fanouška, který vlítl na stage se stížností, jak si mohl dovolit přijet na show tak hrozně pozdě. Výsledkem bylo naučné dělo od Detektora. Také jsme tu měli fanouška Travise Scotta, který na Švýcarském Openair festivalu se snažil ukořistit Travisovu botu, poté co Travis udělal stage dive do publika. Výsledkem bylo vyhajpované publikum frází “Fuck him off” samotným Travisem Scottem. Fanoušek sklidil velký hate a v tomto případě si myslím, že i trochu zaslouženě. Takže co nám ještě schází? Ha, mám to!
Dnes už jsou vajíčka asi moc low, tak proč bysme po umělci nehodili rovnou iPhonem. Přesně tohle se stalo J. Cole-ovi, který v již zmiňovaném San Diegu to schytal rovnou do hlavy zrovna, když hrál naživo písničku “Power Trip”. Osobně jsem čekal nějaké ostré a vyhrocené vyvrcholení, jenže J. Cole se s naprostým klidem a profesionalitou usmál, zvedl mobil a hodil si ho do kapsy. Takový přístup jsem rozhodně nečekal a neskutečně mile mě to překvapilo.

Na závěr bych řekl, že ne vždycky se musí použít hrubá síla nebo sprostá slova, ale dá se to s úsměvem a profesionalitou vyřešit. J. Cole je toho důkazem a u mě jako u jeho velkého fanouška tímto gestem má palec nahoru.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?