10 naprosto odlišných kreativců vs. 10 malých Red Bull ledniček, čekajících, až si je právě oni vezmou do parády. Jedinečný event, během kterého se bude tvořit přímo před tvýma očima.

Co se stane, když se na jedné akci potká deset různých kreativců a každý dostane ledničku k přetvoření bez jakýchkoliv limitů? Nevíte? My ještě taky ne. Ale víme, že to rozhodně bude stát za to!

Říkáte si, co se s takovou ledničkou dá udělat a jak to může být zajímavé? Tak věřte, že námi vybraní kreativci dokáže kouzla. Technikám se meze nekladou a tak bude k vidění: malování, kreslení, 3D tisk, řezání, obalování, okrajování, oblepování, polévání, gravírování, sprejování, nebo vyřezávání.

Designéry ledniček jsou Klasick Wheels, Iva ODIVI Burkertová, Dudes&Barbies, Re cycle, Life Is Porno, Alpha Gym, Lukáš Poláček, Květinářství Papavera, Eliška Podzimková a Lucie Raisová (Nejkid) a speciálním hostem je XYZ project.

Výsledek jejich práce uvidíte 25. listopadu od 15:00 na vernisáži ve VNITROBLOCKu.

Od 19 hodin bude v Klasick Wheels probíhat after party, kde vyhlásíme nejlepší vytvořené kousky, dáme si drink a poslechneme dj Forrest Pina. Venku bude připraven bar se speciálními drinky, které připraví Radlická kulturní sportovna. Samozřejmě, že maso na grilu nebude chybět!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE