10 naprosto odlišných kreativců vs. 10 malých Red Bull ledniček, čekajících, až si je právě oni vezmou do parády. Jedinečný event, během kterého se bude tvořit přímo před tvýma očima.

Co se stane, když se na jedné akci potká deset různých kreativců a každý dostane ledničku k přetvoření bez jakýchkoliv limitů? Nevíte? My ještě taky ne. Ale víme, že to rozhodně bude stát za to!

Říkáte si, co se s takovou ledničkou dá udělat a jak to může být zajímavé? Tak věřte, že námi vybraní kreativci dokáže kouzla. Technikám se meze nekladou a tak bude k vidění: malování, kreslení, 3D tisk, řezání, obalování, okrajování, oblepování, polévání, gravírování, sprejování, nebo vyřezávání.

Designéry ledniček jsou Klasick Wheels, Iva ODIVI Burkertová, Dudes&Barbies, Re cycle, Life Is Porno, Alpha Gym, Lukáš Poláček, Květinářství Papavera, Eliška Podzimková a Lucie Raisová (Nejkid) a speciálním hostem je XYZ project.

Výsledek jejich práce uvidíte 25. listopadu od 15:00 na vernisáži ve VNITROBLOCKu.

Od 19 hodin bude v Klasick Wheels probíhat after party, kde vyhlásíme nejlepší vytvořené kousky, dáme si drink a poslechneme dj Forrest Pina. Venku bude připraven bar se speciálními drinky, které připraví Radlická kulturní sportovna. Samozřejmě, že maso na grilu nebude chybět!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit