Mladá značka IAH Clothing, kterou má na starosti Ibrahim Al Hashme, nám představila první fotky jejich nadcházející kolekce, která se bude jmenovat READY FOR WAR 0001.

Nedávno jsme společně se značkou IAH Clothing udělali rozhovor ohledně této kolekce, který si můžete přečíst zde. Najdete tam velkou část informací o tom, čím se Ibrahim při vytváření inspiruje a jak se staví k celému projektu IAH Clothing.

Pár dnů zpátky nám konečně přišly fotky, na kterých je vidět jejich první kolekce, která bude obsahovat trička s potiskem lebky na zadní části trika, trička s páteří z pravé kůže na zádech, mikiny, kraťasy s nápisem IAH a kalhoty.

Níže si můžete vychutnat první exkluzivní fotky kolekce READY FOR WAR 0001. Tenisky k focení poskytl e-shop footshop.cz, model je William Ebut a o celé focení se postarala Tana Ká.

Jak se vám líbí fotky a celá kolekce? Pořídíte si nějaký z těchto exkluzivních kousků do svého šatníku?

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?