Mladá značka IAH Clothing, kterou má na starosti Ibrahim Al Hashme, nám představila první fotky jejich nadcházející kolekce, která se bude jmenovat READY FOR WAR 0001.

Nedávno jsme společně se značkou IAH Clothing udělali rozhovor ohledně této kolekce, který si můžete přečíst zde. Najdete tam velkou část informací o tom, čím se Ibrahim při vytváření inspiruje a jak se staví k celému projektu IAH Clothing.

Pár dnů zpátky nám konečně přišly fotky, na kterých je vidět jejich první kolekce, která bude obsahovat trička s potiskem lebky na zadní části trika, trička s páteří z pravé kůže na zádech, mikiny, kraťasy s nápisem IAH a kalhoty.

Níže si můžete vychutnat první exkluzivní fotky kolekce READY FOR WAR 0001. Tenisky k focení poskytl e-shop footshop.cz, model je William Ebut a o celé focení se postarala Tana Ká.

Jak se vám líbí fotky a celá kolekce? Pořídíte si nějaký z těchto exkluzivních kousků do svého šatníku?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit