Electropopové duo HVOB (Her voice over boys) se po roce a půl vrací do Prahy. 25. dubna představí v pražském klubu Roxy své nové album Silk, které je pro ně i prvním vydaným mimo domovský label Stil von Talent. Support jim bude dělat Winston Marschall, který známý především pro své působení ve folkrockových Mumford and sons.

hvob

HVOB tvoří producentská dvojice Anna Müller a Paul Wallner a jejich název poukazuje na nedostatek ženských umělkyň na elektronické scéně. Už s prvním eponymním albem slavili velký úspěch nejenom v rodném Rakousku, ale i po celé Evropě a svůj věhlas rozšířili i na druhé předloňské desce Trialog.

S novou deskou změnili vydavatelství na Tragen Records a ještě více se posunuli do vod temné elektroniky. Jisté je, že se můžeme těšit na jemný hlas ve spojení s bohatými beaty a velkou vizuální show.

Vstupenky si můžete zakoupit na palacakropolis.cz

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit