Krev, pot a špína. I tak by se dal popsat včerejší koncert amerického dua Rae Sremmurd. Ti se k nám do Prahy vrátili po více jak roce, tentokrát ale v rámci své nové světové tour, při jejíž příležitosti nám představují své nejnovější album Sremmlife2.

Rae Sremmurd prostě ví jak udělat show. O tom jsme se mohli přesvědčit právě včera, kdy navštívili společně s jejich novým albem k prasknutí naplněnou Lucernu. A show to byla opravdu pekelná. Lee a Jxmmi již od začátku dávali jeden hit za druhým, a nutno říci že publikum jim to pěkně vracelo. Zazněly hity jako No Type, No Flex Zone nebo Black Beatles.

Sremmurdi po celou dobu vystoupení často komunikovali s publikem, a pro tu něžnější část si dokonce připravili kytici růží. Jako třešinku na dortu nám ke konci naservírovali kousek z připravovaného tracku s Kendrickem Lamarem a Gucci Manem. Největším překvapením večera pro mě ale byl DJ Bobo Swae, který dokázal rozžhavit celý sál ještě před příchodem samotných bratrů.

A jaký byl tedy ve výsledku koncert? Skvělý. Rae Sremmurd nás opět utvrdili v tom, že nejsou jen chvilkovou záležitostí a že o nich ještě hodně uslyšíme. Pokud někdo umí dělat kvalitní muziku pro mladé, tak jsou to právě oni.

Všechny fotky z koncertu najdete na našem Facebooku.

foto:
Dominik Bek (@dmnkbk)

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?