Krev, pot a špína. I tak by se dal popsat včerejší koncert amerického dua Rae Sremmurd. Ti se k nám do Prahy vrátili po více jak roce, tentokrát ale v rámci své nové světové tour, při jejíž příležitosti nám představují své nejnovější album Sremmlife2.

Rae Sremmurd prostě ví jak udělat show. O tom jsme se mohli přesvědčit právě včera, kdy navštívili společně s jejich novým albem k prasknutí naplněnou Lucernu. A show to byla opravdu pekelná. Lee a Jxmmi již od začátku dávali jeden hit za druhým, a nutno říci že publikum jim to pěkně vracelo. Zazněly hity jako No Type, No Flex Zone nebo Black Beatles.

Sremmurdi po celou dobu vystoupení často komunikovali s publikem, a pro tu něžnější část si dokonce připravili kytici růží. Jako třešinku na dortu nám ke konci naservírovali kousek z připravovaného tracku s Kendrickem Lamarem a Gucci Manem. Největším překvapením večera pro mě ale byl DJ Bobo Swae, který dokázal rozžhavit celý sál ještě před příchodem samotných bratrů.

A jaký byl tedy ve výsledku koncert? Skvělý. Rae Sremmurd nás opět utvrdili v tom, že nejsou jen chvilkovou záležitostí a že o nich ještě hodně uslyšíme. Pokud někdo umí dělat kvalitní muziku pro mladé, tak jsou to právě oni.

Všechny fotky z koncertu najdete na našem Facebooku.

foto:
Dominik Bek (@dmnkbk)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit