O svém talentu nás mladý, teprve 20 letý hudebník badfocus (vlastním jménem Prokop Korb), už nemusí snad ani přesvědčovat. Své kvality se mu postupně daří dokládat releasy svých nových počinů, ať už to bylo elektronické debutové album “wallflower” či projekty “emerged, vol. I” v žánru moderní klasiky a “emerged, vol. II” s experimentálnějšími prvky, nebo v neposlední řadě soundtrackové album “new normal” k filmovému projektu Laterny magiky. Já sám bych se ho nebál označit za jednu z nejjasnějších hvězd na obloze české hudební galaxie, jeho žánrová různorodost a širokoobsáhlost, co se do používání hudebních nástrojů týče, je opravdu nevídaná.

Dost už ale bylo básnění. 23. dubna badfocus vystoupil v Kampusu Hybernská, kde se předvedl ve své “elektroničtější” poloze, kdy mimo jiné představil i svůj nejnovější singl “sora“. Atmosféru koncertu zachycuje fotoreport.

foto: Kryštof David

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit