Před pěti lety vydal David Doubek alias Ventolin svůj debut “Totem” a od té doby se etabloval coby nejžádanější elektro-bavič v republice.

Letos se David vrací s novou deskou “Vitajte” (kterou si již nyní můžete přehrát v exkluzivním streamu na webu Radia Wave) úvodním singlem Disco Science a šíleným klipem v režii Petra Marka (Midi Lidi) a Johuš Matuš. A proč vlastně název “Vitajte”? Pro slovenský Denník N se nechal slyšet, že nápad vznikl na společném turné se zmiňovanou kapelou Midi Lidi. “Našli jsme rozhožku s nápisem Vitajte, se kterou jsme se fotili a říkali si, že je to super obal na album v žánru 10 nejhorších obalů všech dob. Když jsem poté hledal název, vzpomněl jsem si na to a řekl si, že je to dobrý název. Jednoduchý, banální a přitom paradoxně znepokojivý. Je zvláštní, že v současné době toto konvenční oslovení působí takřka provokativně,” sdělil novinám.

Za doprovodu hostů Francoise Svalise, Johuš Matuš a dj-ského dua Tomino & Myslivec pokřtí Ventolin novinku v MeetFactory ve středu 4. října.

Vstupenky jsou již v předprodeji za pouhých 190 Kč na www.meetfactory.cz a v sítích Ticketportal, Ticketpro a GoOut. Předprodej končí v den akce v 18:00, poté budou vstupenky k dostání i na místě za 250 Kč.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit