Zelená vlna zasáhla celý svět a tak se není čemu divit, že většina světových automobilek nyní cílí svou výrobu především na elektromobily. Výrobci se již nezaměřují pouze na sportovní, či rodinné vozy, ale také na užitkové elektromobily a elektromobily nákladní. Jednou z takových automobilek je také značka Cenntro, která se soustředí na dovoz elektrických dodávek do České republiky.

Automobilky po celém světě se v současné chvíli začínají soustředit především na výrobu elektromobilů a není se čemu divit, vždyť Evropa hlásí o 60,5 procenta víc registrací elektrických či hybridních automobilů než ve stejném období před rokem. Je tedy vidět, že řidiči na zelenou vlnu slyší. Značka Cenntro na tom není jinak.

Většina evropských států nákup elektromobilů podporuje. V Norsku například finančními příspěvky na nákup či investováním do infrastruktury. U nás nemusí majitelé elektromobilů zase zakupovat dálniční známku. Kromě sportovních a rodinných vozů jsou momentálně na vzestupu i užitkové elektromobily a elektromobily nákladní. Značka Cenntro je jedním z hlavních dovozců již zmíněných elektromobilů a jejich elektrická dodávka rozhodně nezaostává za fosilními konkurenty. Nákladní elektromobil má totiž rozhodně, co říct.

Elektrická dodávka od značky Cenntro se vyrábí ve třech modelových variantách a je nadčasovým spojením užitkovosti a jízdních vlastností, které se snaží soustředit zejména na pohodlí a bezpečnost. Elektrická dodávka má navíc moderní a svěží vzhled, a tak se stává výrazným lákadlem pro oko. Navíc nákladní elektromobily mají díky malým rozměrům, malému poloměru otáčení a velké nosnosti širokého spektrum využití. Je možné je využít jak pro přepravu nákladu jako 100% nákladní elektromobil, tak pro celoroční údržbu obecních či firemních pozemků ve vašem podniku.

S elektrickou dodávkou Cenntro je také možné šetřit palivo, náklady na servis i životní prostředí. Již zmíněná bezpečnost je podmíněna airbagem, kterým disponuje jako jediný užitkový elektromobil v dané cenové kategorii. Velkokapacitní baterii, kterou vůz disponuje je pak možné nabít za pouhých 8 hodin a to s dojezdem až 200 kilometrů. Všemu také přispívá velmi lákavá pořizovací cena, která dělá z užitkového elektromobilu Cenntro ten nejlevnější na trhu.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit