Zatímco pořizování snímků a videí dronem je běžná praxe, s funkcí on-line přenos obrazu budete vždycky o krok napřed. Co je k vidění uvidíte ne s modelem v ruce na zemi, nýbrž už v době, kdy váš dron bude kroužit v oblacích!

Jak vybrat dron s on-line přenosem obrazu?

Výběr dronu s kvalitním on-line přenosem obrazu může být obtížnější, než si myslíte. Proč? Většina modelů nenabízí kvalitu, kterou slibují, a proto v tomto případě doporučujeme spolehnout se na profesionály v oboru, kterými může být tým e-shopu RCKÁNĚ. Jak on-line přenos obrazu funguje? Jednoduše řečeno na vašem mobilním zařízení byste měli vidět to, co vidí váš dron vznášející se v oblacích. Dron s on-line přenosem obrazu využijete nejen pro zábavu, ale i pro práci, kdy třeba při stavbě potřebujete vidět, jak to tam nahoře vypadá. Vůbec na dronu s přenosem obrazu oceníte skutečnost, že za vás uvidí i místa, kam se vy běžně nedostanete.

Hawk-Eye je cenově dostupný model, který potěší i začátečníky

On-line přenos obrazu ocení nejen pokročilí RC modeláři, nýbrž i začátečníci, kteří jsou již od začátku na svůj model nároční. Těm lze doporučit RC model Hawk-Eye, který nabízí dobrý poměr funkce a cena. Zvláště začátečníci krom on-line přenosu obrazu ocení i stabilitu modelu, která jim výhled z dron perspektivy nezkazí!

Ralyne HD Dron FPV pro práci i pro zábavu

Přenos obrazu oceníte nejen pro zábavu, nýbrž i pro práci. Třeba dron Ralyne HD ocení stavbyvedoucí, projektanti a další profese. Dron vyniká výbornými letovými vlastnostmi, je odolný a funkce přenosu obrazu se neseká.

Pokud si chcete pořídit dron s funkcí přenosu obrazu, jeho výběr dobře zvažte. Využijte odbornou radu e-shopu RCKÁNĚ a vůbec se ujistěte, že se přenos neseká a letové vlastnosti modelu jsou odpovídající. Protože dron s on-line přenosem obrazu se špatnou kvalitou vám bude k ničemu. Naopak v případě, že všechno bude fungovat tak jak má, si RC model dronu s funkcí on-line přenosu obrazu maximálně užijete neboť oproti ostatním modelům jen s nahráváním na SD kartu kamery budete vždy o krok napřed.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit