Zatímco pořizování snímků a videí dronem je běžná praxe, s funkcí on-line přenos obrazu budete vždycky o krok napřed. Co je k vidění uvidíte ne s modelem v ruce na zemi, nýbrž už v době, kdy váš dron bude kroužit v oblacích!

Jak vybrat dron s on-line přenosem obrazu?

Výběr dronu s kvalitním on-line přenosem obrazu může být obtížnější, než si myslíte. Proč? Většina modelů nenabízí kvalitu, kterou slibují, a proto v tomto případě doporučujeme spolehnout se na profesionály v oboru, kterými může být tým e-shopu RCKÁNĚ. Jak on-line přenos obrazu funguje? Jednoduše řečeno na vašem mobilním zařízení byste měli vidět to, co vidí váš dron vznášející se v oblacích. Dron s on-line přenosem obrazu využijete nejen pro zábavu, ale i pro práci, kdy třeba při stavbě potřebujete vidět, jak to tam nahoře vypadá. Vůbec na dronu s přenosem obrazu oceníte skutečnost, že za vás uvidí i místa, kam se vy běžně nedostanete.

Hawk-Eye je cenově dostupný model, který potěší i začátečníky

On-line přenos obrazu ocení nejen pokročilí RC modeláři, nýbrž i začátečníci, kteří jsou již od začátku na svůj model nároční. Těm lze doporučit RC model Hawk-Eye, který nabízí dobrý poměr funkce a cena. Zvláště začátečníci krom on-line přenosu obrazu ocení i stabilitu modelu, která jim výhled z dron perspektivy nezkazí!

Ralyne HD Dron FPV pro práci i pro zábavu

Přenos obrazu oceníte nejen pro zábavu, nýbrž i pro práci. Třeba dron Ralyne HD ocení stavbyvedoucí, projektanti a další profese. Dron vyniká výbornými letovými vlastnostmi, je odolný a funkce přenosu obrazu se neseká.

Pokud si chcete pořídit dron s funkcí přenosu obrazu, jeho výběr dobře zvažte. Využijte odbornou radu e-shopu RCKÁNĚ a vůbec se ujistěte, že se přenos neseká a letové vlastnosti modelu jsou odpovídající. Protože dron s on-line přenosem obrazu se špatnou kvalitou vám bude k ničemu. Naopak v případě, že všechno bude fungovat tak jak má, si RC model dronu s funkcí on-line přenosu obrazu maximálně užijete neboť oproti ostatním modelům jen s nahráváním na SD kartu kamery budete vždy o krok napřed.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?